Що заставило тернопільського вчителя української мови схилити голову

Оксана Сампара та Олександр Папуша погодили Тараса Пастуха

Лише народний кандидат повинен бути народним депутатом! В цьому переконані чимало тернопільських діячів мистецтва, педагогів, медиків, економістів, підприємців, шоу-менів, спортсменів. Саме вони підтримали Тараса Пастуха кандидатом до Верховної Ради від Тернополя. Публічну підтримку висловили після того як друзі Тараса переконали його брати участь в виборах. Тарас Пастух зголосився неохоче адже служить розвідником в 128 гірсько-піхотній бригаді, яка зараз в зоні АТО. Зійшлись на тому, що Тарас і далі залишається на Сході, а передвиборчу кампанію проводять близькі, друзі, знайомі та просто тернополяни.

Оксана Сампара, вчитель Української гімназії:

– В складний час, на жаль, сімейні цінності часто відходять на задній план. Ми можемо бачити як руйнуються сім’ї, як там панує нерозуміння. Зробити сім’ю великою та щасливою можуть лише найсильніші люди. Народити і виховати дітей – надзвичайно відповідальний момент у житті кожного. Сьогодні я, як вчитель, схиляю низько голову перед всіма тими, хто виховує, зберігає традиції, вчить добру, а головне – дає можливість дітям щасливо жити в державі. Міцна родина – напевне, найкраща риса патріота та справжнього громадянина. Я маю нагоду навчати одного з синів Тараса Пастуха – Ярослава. Старша також вчилася в нашому закладі. Ці діти завжди на висоті, вони – одні з кращих. З ними можна спілкуватися, радитися. Вони – приклад мудрості, культури і толерантності не лише до однокласників, а й до вчителів. Такі діти – наше майбутнє. Зараз же Тарас показує усій Україні, як чинять справжні патріоти і люблячі батьки.

-1 thoughts on “Що заставило тернопільського вчителя української мови схилити голову

  • 12:23 | 4.10.2014 о 12:23
    Permalink

    Все вірно, потрібно підтримувати таких хлопців, як Тарас, він себе і на Майдані показав, і зараз не хибить. Тож має відчуття відповідальності. Підтримую таких!

  • 16:24 | 5.10.2014 о 16:24
    Permalink

    А чому б і ні, хлопець нібито свій, порядний. Був і політиці, і бізнесмен, і воює зараз

Коментарі вимкнені.