Сергію Дашкевичу виборці радять йти в АТО, а не в депутати (фотофакт)

Виборчі перегони у самому розпалі у Файному місті.  Такого розмаїття та вибору кандидатів певно раніше не бачили тернополяни. Як кажуть, на будь який смак. Так і по 39 окрузі, кандидатів тільки до знимки став. Серед них є і молодий, амбітний молодший лейтенант запасу, син земельника – Сергій Дашкевич.

Як йдеться в його агітаційному плакаті, він відомий, патріотично – налаштований, амбіційний та цілеспрямований тернополянин, котрий народився у Тернополі і прагне змінити на краще майбутнє свого міста.

Зростав та навчався я у своїй рідній 27 – мій школі, котра знаходиться на масиві «Бам».
У сьогоднішній нелегкий для усієї держави і, зокрема, Тернополя час досить актуальним постає питання вирішення проблеми, у першу чергу, – життя містян.
На своїй вулиці я дуже часто спілкувався із мешканцями свого та сусідніх будинків. Жителі бідкаються на відсутність якісної та ефективної роботи ЖЕКів, зокрема, чистоти та освітлення у під’їздах, прибудинкових території, роботи ліфтів, відсутність хорошої дороги, дитячих майданчиків тощо. Я їх прекрасно розумію, адже живу тут усе своє життя.
Сьогодні настав час до змін на краще! Я і моя амбіційна, впевнена у собі команда готові працювати, вирішувати складні питання і допомагати своїм співмешканцям, сусідам і усі жителям Тернополя!
Ось саме чому я іду у депутати до Тернопільської міської ради. Все дуже просто – мені не байдуже майбутнє тернополян і усієї країни!

Правда ніхто з мешканців не пам’ятає пана Сергія у  ті моменти, коли дійсно можна було проявити себе. Зокрема, це стосується забудови дитячого майданчику на Куліша, 4. Також, коли забудовники намагались вкрасти прибудинкову територію будинку №8, щоб провести там дорогу. Але Сергій Дашкевич уже встиг прославитись серед тернопільських журналістів – хамовитий та зазнайкуватий молодий чоловік. Так коментують своє знайомство з ним “акули пера”.

Видно і тернополяни щось знають, які на його агітках  дописали пораду  – йти в АТО.

Коментарі вимкнені.