«Свободівці» пікетують Верховну Раду і вже навіть перепало нардепу з Тернополя (відео)

Ганьба тим, хто голосує за зміни до конституції. І знову ненормативна лексика в бік протестуючих від самого культурного брата Тернопільського голови ОДА…

Вчора у Тернополі під час обласної конференції “свободівці” вирішили відправити чимало своїх побратимів у Київ на пікет Верховної Ради. І вже сьогодні з 9 ранку вони під стінами Парламенту вимагають не приймати президентський варіант змін до Конституції, який подається під соусом децентралізації, який по суті може легітимізувати терористів «ЛНР» та «ДНР», – йдеться у заяві партії.

Нагадаємо, що “свободівці” протестують проти ухвалення змін до Конституції України, які, на їхню думку, мали б узаконити:

1. Російським окупантам та їх посібникам терористам гарантується амністія (стаття 3).

2. Узаконюється режим “сприяння” для російської мови і знищення української мови (стаття 4).

3. Надається імунітет депутатам і радам, “обраним” під контролем терористів (Стаття 5, абзац 2).

4. Терористи призначатимуть керівників органів прокуратури і судів, а самі стануть “народною міліцією”, підпорядкованою виключно місцевій владі, яка дуже ймовірно, що буде обрана з колишніх ватажків загонів бойовиків (Стаття 5, абзац 3 і стаття 9)

5. Україна має забезпечити прямі зовнішні відносини Донбасу з регіонами Росії. По-суті, визнається сам факт залежності цих територій від Росії (Стаття 8)

6. І найцинічніше – це те, що МИ З ВАМИ ЗА ЦЕ ВСЕ МАЄМО ПЛАТИТИ, не вимагаючи від них жодних податків (Стаття 7).

(Закон України “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей” на якій посилається стаття 8 проекту змін до Конституції)

Коментарі вимкнені.