Тарас Білан звинуватив тернопільських “свободівців” у зв’язку з Партією регіонів

Теорія, яку ще в 2010 році озвучив всім відомий скандальний депутат – регіонал  Орест Муц є фантастичною, але має право на життя. Про це каже Голова Тернопільської обласної громадської організації «Тернопільські підсумки»  Білан Тарас Богданович.

Тоді пан Орест заявив, що партія «Свобода» для своєї виборчої кампанії у 2007 році отримувала фінасування  з партійної каси Партії регіонів, яку на той момент очолював нинішній президент України Віктор Янукович. Про це з трибуни Тернопільської обласної ради заявив тодішній голова місцевої обласної організації ПР Орест Муц.  За словами Муца, гроші Тягнибок отримував безпосередньо у Центральному штабі Партії регіонів на вулиці Липській у Києві:

За словами Тараса Білана, якщо брати до уваги цю теорію і те, що «Орка» за такі серйозні звинувачення ніхто не подав до суду, доля правди в цьому може бути присутня – на підтвердження цього факту говорить і пасивність правоохоронних органів. Судові засідання за позовом ВО «Свобода» до Ореста Муца  тривали довгоАле суд не вдалось виграти, – ред.)

«Взагалі, наш міський голова попав в чудові інкубаційні умови для перетворення коштів громади в свої власні. Якщо міліція ловить на хабарі начальника управління парків (він же депутат Липка) – всі гуртом із прапорами ідемо пікетувати міліцію.

Тож і влада нічого не зробить, і опозиція промовчить.

До слова, треба визнати, що «Бен – надал» по своїй натурі чоловік зовсім не дурний. Усвідомлює, що в 2015 році мером стати буде проблематично, тай  і яничар у вишиванках тернополяни стільки вже не оберуть.

            Цим і можна пояснити таку кількість земельних питань без аукціону, що ідуть на кожну сесію міської зради. За два роки, що залишились, обласний центр перетворять  в селище міського типу. Гроші зароблені ‘’чесним’’ шляхом, складуть у валізу і вивезуть у теплі краї…  Вдумайтесь! На кожну сесію Тернопільської міської зради (щомісяця) виноситься по 130 – 150 земельних питань, без аукціону.

Чи в когось є з цього приводу сумніви?

 Або, можливо,  хтось обмотивує доцільність знесення дитячого майданчика біля кафе «Женя -Женічка», чи забудови набережної Тернопільського озера під приватний тенісний корт з рестораном, готелем та баром чи рейдерському захопленню землі гаражного кооперативу «Аляска-авто»? Це лише невелика частина  того, що приймають та підписують яничари у вишиванках, які в 2010р. прийшли в міську раду, прикриваючись пам’яттю борців за волю України.

Тернополяни вже не витримують і тому 14 жовтня 2013р. принесли голові та депутатам Тернопільської міської зради зашморг, мило і побажання: прошу пана до гіляки. Саме так в 1942-1950их роках крайові підрозділи безпеки УПА карали всякого роду запроданців, крадіїв, нечесних на руку людей.

P.S. Висловлюю авторам висловів:  «Тернопільська міська зрада», «Бен- надал», «яничари у вишиванках» подяку за оригінальність, та пану Оресту Муцу за коментар. Без Ваших висловів факти виглядали б скупо, та нецікаво».

-1 thoughts on “Тарас Білан звинуватив тернопільських “свободівців” у зв’язку з Партією регіонів

  • 11:23 | 1.11.2013 о 11:23
    Permalink

    Всю правду пише, землі тернопільські пан Надал розкрадає, а потім із регіонами поілиться, от така виявляється наша Свобода – під прикритям націоналістів, під регіонами ходять!

Коментарі вимкнені.