Тернопільські нардепи пересядуть на велосипеди?

Працівники Верховної Ради України організовують Перший веломарафон «В парламент на велосипеді». Захід триватиме з 16 по 21 вересня в рамкахЄвропейського тижня мобільності під гаслом «Чистий транспорт – чесні парламентарі».
Працівники Верховної Ради зроблять свій внесок у розбудову Європи в Україні. Європа – це зручності для її мешканців, екологічно чисті міста з налагодженою транспортною інфраструктурою, яка включає велосипедні доріжки та комфортні пішохідні зони.

Впродовж тижня веломарафону громадська ініціатива «Візьми і зроби» власним коштом облаштуєвелосипедну паркову та безкоштовний прокат велосипедів, щоб працівники парламенту на власному досвіді відчули як переваги велотранспорту, так і проблеми велосипедної інфраструктури у столиці.
v-parlament-na-velosipedy-001
Ми запрошуємо всіх народних депутатів, їх помічників та працівників апарату Верховної Ради долучитись до веломарафону, щоб зробити свій внесок у збереження довкілля та зменшення кількості заторів на вулицях Києва.

Особливістю парламентського веломарафону є те, що його організовують самі працівники Верховної Ради. Його успіх залежатиме від розуміння народними обранцями необхідності розвитку раціональної транспортної інфраструктури та пропаганди здорового способу життя.

* * * Громадська ініціатива «Візьми і зроби»

 

За ради такої ініціативи veliki.ua погодились підтримати Громадськість та надати велосипеди безкоштовно, тобто влаштувати такий собі перший в світі парламентський велопрокат!  Так що, дорогі наші, шукайте новий пункт прокату велосипедів від “Веліки” на вул. Садовій, біля Парламенту 😉  В заставу берем тільки діючі посвідчення депутатів Верховної Ради  останнього скликання.

 

Коментарі вимкнені.