Тернопільський нардеп наїхав на Росію

4 вересня 2013 року народний депутат від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Михайло Головко взяв участь у слуханнях Комітету з питань економічної політики на тему: “Проблемні питання, що виникли у торговельних відносинах між Україною та Російською Федерацією та шляхи їх розв’язання”.

Учасники обговорили проблеми, що виникли у торговельних відносинах між Україною та Росією. Заступник голови Комітету з питань економічної політики свободівець Михайло Головко зазначив, що Кремль звик говорити з Україною з позиції сили і в цій ситуації Україна має давати адекватну відповідь на дії Росії.

“Товаровиробникам необхідно підвищувати рівень власних амбіцій: піднімати стандарти продукції, запроваджувати нові технології, шукати власні конкурентні ніші – в тому числі через розвиток унікальних українських брендів, наприклад, у харчовій промисловості, в розробці програмного забезпечення тощо”, – підкреслив Михайло Головко.

За результатами обговорення було ухвалено рішення щодо необхідности оперативного реагування виконавчої влади на подібні дії инших держав. Учасники вирішили звернутися до парламентів ЕС і Росії у зв’язку із ситуацією, що склалася на кордоні між Україною та РФ.

Коментарі вимкнені.