Тернопільський Wikileaks повертається: Об`єднана опозиція вивісить списки зрадників у під`їздах

Діюча влада активно скуповуватиме голоси виборців на Тернопільщині. Таку інформацію 1 жовтня отримав Роман Заставний із власних джерел. Механізм запускають як в Тернополі, так і в Тернопільській області.

Щоб боротися з цією ситуацією, Об`єднана опозиція планує вивішувати списки людей, які продали свої голоси, на кожному під`їзді, у кожному будинку.

— На щастя, так склалося, що ми маємо ці списки, на нещастя наших конкурентів. Ці списки можуть з`явитися на інтернет-сайтах, — зазначив політик. — Наприклад, хтось може роздрукувати ці списки і прийти квартиру №5 на вул Лисенка і сказати: «Маріє Іванівно, ви продали на минулих виборах голос і плануєте на цих. Вам в цьому місті жити, ви ходите в церкву… Ви думаєте про те, що вам доведеться перед Богом, своїми ж дітьми, внуками відповідати за те, що ви продали наше майбутнє за 200 гривень. Це занадто дешево. Якщо б ви продали за 200 тисяч, це можна було б терпіти. Ми б вже якось мучились з вами. А за 200 гривень — не неправильно. Тим більше, що це порушення закону». Люди повинні це знати. Я вважаю, що це буде чесно по відношенню до якоїсь перспективи в державі.

Нагадаємо, що схожа ситуація вже мала місце кілька місяців тому. Списки потенційних клієнтів Партії Регіонів близько двох місяців «висіли» на Форумі файного міста. Ситуація набула розголосу та зацікавили міліцію лише після оприлюднення цих даних на сторінках тернопільських інтернет-видань. Однак авторів цих «чорних» списків так і не знайшли.

Звичайно ж, такі дії є очевидним порушенням законодавства, але, вочевидь, чи не єдиним методом опротестувати купівлю голосів, яка активно триває на Тернопільщині.

Нам стало відомо, що у Підволочиському районі за голос, відданий Партії Регіонів, вже платять 300 гривень. Люди розповідають, їм пояснили, що це ще хороша ціна. На Сході купують лише за 100 гривень.

Новини Тернополя “Погляд”

 

-1 thoughts on “Тернопільський Wikileaks повертається: Об`єднана опозиція вивісить списки зрадників у під`їздах

  • 09:38 | 8.10.2012 о 09:38
    Permalink

    Ромку ти що з дуба впав. Сам продався, а людям встановлюєш ціну скільки можна взяти грошей. 200 тис. чи 200 грн. Багатий злодюга ніколи бідного не зрозуміє. Порозвішуй на підїздах скільки ти землі вкрав в тернополян!!!!!!

Коментарі вимкнені.