Тернополяни познайомились із №1 списку “Самопомочі”

Як відродити економіку, ліквідувати корупцію, посилити у рази соціальну політику держави, досягти процвітання та притягти до відповідальності тих, хто розкрадає Україну – питання, на які має відповіді “Об’єднання “Самопоміч”. Представники об’єднання в Тернополі розповіли про себе, про майбутню реанімацію держави та висловили підтримку тернополянину Тарасу Пастуху, який балотується до Верховної Ради від Тернополя та має підтримку “Об’єднання “Самопоміч”, “незаплямованих” фахівців національного рівня, реальних бійців в зоні АТО та фахових у різних галузях тернополян.

– Політичне об’єднання “Самопоміч” – перша політична сила, яка не має жодного колишнього депутата чи чиновника, задіяного в корупційних схемах, – каже №1 списку Ганна Гопко. – Люди, які підібрані, мають фахові знання та досвід і відповідатимуть за конкретні напрямки в парламенті. Більшість людей цікавить, хто фінансує “Самопоміч”. Одразу скажу: фінансують представники діаспори, кандидати які є в списку, а також народ України, який допомагає. Наші пріоритети – посилення обороноздатності країни, реформа силового блоку та армії, відновлення економіки, боротьба з корупцією, реформа судової гілки та органів правопорядку,  децентралізація і збільшення повноважень та фінансів місцевих громад, реформа податкової системи.

Всі ці напрямки – не просто питання, на які звертатимуть увагу, а проблеми, для яких уже є розроблені програми їх докорінного вирішення. Перш за все, безумовно, візьмуться за обороноздатність та силовиків. Після того – за економічні зміни.

– В державі є декілька воєн, – каже представник політсили Віктор Кривенко. – Одна війна – на Сході, де Україна хоча би відчуває себе стороною конфлікту. В інших війнах ми не є стороною і не можемо боронитись. Це – війна за інвестиції, за кадри і за ринки. Вам всім відомо, що ми з країни-експортера сировини, перетворились на експортера людей – 6,5 мільйонів українців працюють на низькокваліфікованих роботах за кордоном. Причина в тому, що тут неможливо вести бізнес. Податкове навантаження та корупція знищують усіх. В таких темпах, і це – не вигадка, а результати дослідження, наше населення до 2025 року буде меншим 20 мільйонів…

“Тарас Пастух готовий чесно та ефективно працювати. Він зараз воює під Дебальцево,  – каже командир батальйону “Донбас” Семен Семенченко. – Тарас має нашу підтримку. Має мою підтримку! Він готовий “брати і робити”!”

Зараз Україна програє у багатьох напрямках. Зокрема, не раціонально освоює кредитні кошти, які замість розвивати країну – “проїдаються”. Щодо експорту товарів, то він на десятки мільярдів менший аніж імпорт. Тобто держава купує значно більше, аніж продає. Хоча з потенціалом країни може бути по-іншому. Та змін не досягти без участі громади. Саме вона має керувати в державі.

– Українське суспільство поки не готове до дієвих територіальних громад, але це все можна змінити, – каже пан Кривенко. – Треба підвищувати свідомість людей і їхню здатність брати відповідальність. Не треба чекати чогось від влади. Треба діяти! Хоча зараз в багатьох містах не можна віддавати людям владу, бо в місцеві ради пройшли для того, щоб красти і грабувати. В нас немає корупції. В Україні є грабіж і мародерство, а до корупції в європейському розумінні наша держава навіть не доросла.

Тому ціль об’єднання, наголосили гості Тернополя, не місця в парламенті, а можлиівсть зорганізувати свідомих та чесних людей, допомогти їм пройти в місцеві ради та сприяти ефективній і прозорій роботі. Це дуже важливо, зважаючи на те, що “Самопоміч” виступає за децентралізацію влади. Тобто органи місцевого самоврядування отримають в рази більші можливості, а бюджети зростуть вдвічі-тричі. Але якщо біля керма будуть “чесні патріоти”, то життя міст кращим не стане, просто крастимуть більше. Тому до місцевої влади повинні втрапити люди з незаплямованою репутацією та з довірою земляків.

Приїхав в Тернопіль і №2 списку об’єднання командир батальйону “Донбас” Семен Семенченко. Він пояснив, що йде у парламент, як і його вояки, аби мати можливість зміцнити державу, провести реформу збройних сил, позбавити країну від зрадників в військовому керівництві та владі. Перед громадою бойовий командир висловив публічну підтримку кандидату від нашого міста Тарасу Пастуху. Самого Тараса не було. Він служить розвідником 128-ї гірсько-піхотної бригади.

– Чесно та ефективно працювати готовий і Тарас Пастух, який зараз воює під Дебальцево, – сказав комбат. – Він – самовисуванець, але відповідає всім критеріям “Самопомочі”. Він має нашу підтримку. Має мою підтримку! Тарас готовий “брати і робити”!

 

-1 thoughts on “Тернополяни познайомились із №1 списку “Самопомочі”

 • 18:29 | 17.10.2014 о 18:29
  Permalink

  агітують за Пастуха якого самі не знають! Парубій як підтримував Ковалика Івана, то хоч знав його осбисто з часів Майдану. Такі люди як Ковалик і інші самооборонівці й викликають довіру людей!!

  • 22:10 | 17.10.2014 о 22:10
   Permalink

   ПРАВИЛЬНО, ЗА САМООБОРОНЦІВ!!!!

   • 22:12 | 17.10.2014 о 22:12
    Permalink

    За Івана Ковалика та Олега Захарківа!!!!

 • 20:53 | 18.10.2014 о 20:53
  Permalink

  На мою думку – якщопідтримують, то знають людину. Гроші їм за це неплатять – не ті люди. Підтримую Самопоміч і буду голосувати за Пастуха

 • 19:00 | 19.10.2014 о 19:00
  Permalink

  Знаю Пастуха . Звертався до нього не раз. Завжди допомагав чим міг. А ще готовий на самопожертву. Патріот. Щирий. Порядна людина, одним словом!

Коментарі вимкнені.