ЦВК розпустила скандальну Тернопільську ТВК

11 лютого 2013 року відбулося засідання Центральної виборчої комісії, на якому розглядалися питання про розпуск недієздатної Тернопільської ТВК та визнання депутатів від ВО “Свобода” такими, що обрані (згідно виборчого списку), замість тих, що перейшли з депутатів Тернопільської обласної ради в інші рівні рад.

Центральна виборча комісія прийняла рішення про розпуск скандальної Тернопільської обласної ТВК і формування нової ТВК до 13 лютого 2013 року. Варто зазначити, що, згідно рішення ЦВК, до 18 лютого новосформованою ТВК в Тернопільську обласну радуповинні бути введені депутати замість тих, що перейшли з депутатів Тернопільської обласної ради в інші рівні рад.

Нагадаємо, що Тернопільщина – єдина в Україні і унікальна область, де, всупереч чинному законодавству, ігнорують волевиявлення виборців, які обирали обласну раду. Представники територіальної виборчої комісії більше двох років не вводять депутатів в обласну раду на заміщення вибулих. У зв’язку з цим найвищий представницький орган Тернопілля не може працювати, а члени ТВК на чолі з комуністом Іщенком фактично спотворюють вибір Тернопільщини, перешкоджаючи повноцінній роботі Тернопільської обласної ради.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО «Свобода»

-1 thoughts on “ЦВК розпустила скандальну Тернопільську ТВК

  • 17:58 | 11.02.2013 о 17:58
    Permalink

    Навіть невіриться, що ЦВК прийняла таке рішення.

Коментарі вимкнені.