У списку Порошенка – фальсифікатор тернопільських виборів? (відео)

Уже чимало ЗМІ писали про партійний список Порошенка – значна частина якого складається з депутатів попередньої коаліції, серед яких є і ті, що співпрацювали з попередньою владою. Потрапив до списку обраних і теперешній нардеп від УДАРу тернополянин Ігор Побер.

Нагадаємо нашим читачам один цікавий факт з життя ударівця. У далекому 2010 році Ігор Побер брав участь у фальсифікації виборів до міської ради. В наслідок цих дій, було зіпсовано велику кількість бюлетенів. Що в свою чергу, під час незаконного перерахування – змінило результати виборів в багатьох виборчих округах. Ігор Побер тоді  бикував до Viktor Gurniak (Вітя зараз воює в Айдарі) та Андрій Гевко (Андрій зараз заступник Міністра освіти).

“Ти хто такий,  щоб вимагати?”,  “та повикидайте їх звідси н ахер!”,  “відвезіть в КПЗ на три сутки тай всьо буде спокійно” – такі фрази можна було почути тоді від Ігоря Побера.

-1 thoughts on “У списку Порошенка – фальсифікатор тернопільських виборів? (відео)

 • 17:52 | 29.09.2014 о 17:52
  Permalink

  да, навіть в блок ПП пролізли такі гади. Лишається голосувати тільки за Народний фронт – там люди культурні,освічені

 • 22:42 | 29.09.2014 о 22:42
  Permalink

  Дуже влучно підмічено журналістами, що Побер саме бикував! Дорослий дядько побачив, що перед ним молодий хлопчина і вирішив прогрузити його по понятіях сильного світу цього. Цікаво чи той Побер хоч вибачився за свою поведінку і чи йому соромно.

 • 10:23 | 30.09.2014 о 10:23
  Permalink

  От чим-чим мені Народний фронт подобається, що там нема отаких приколів. Кожен кандидат – виправданий і займе своє місце не через те, що порішав, а через те, що люди обрали!

Коментарі вимкнені.