У Тернополі є прихильники Митного союзу та прислужники Віктора Медвечука (фото)

У  Тернополі засідали прихильники Віктора Медвечука. Подейкують що саме за ним стоїть побиття активістки Майдану Тетяни Чорновол.

26 грудня з ініціативи Громадського руху « Український вибір» відбувся круглий стіл «Шляхи  виходу з політичної кризи в Україні: погляд місцевих еліт», – повідомляє Украинский выбор.

У дискусії взяли участь  представники    громадських організацій,  інтелігенції,  лідери місцевих політичних сил, органів самоуправління саме жінки.

Адже потрібно бути справедливим, що сьогоднішнє життя, жорстока політична криза,    яка призвела до розколу в суспільстві,  має надзвичайно негативний вплив на сім’ї та цілі родини. В  досягненні власних амбіцій деякі політики почали використовувати все… і найдорожче для жінки-матері –  це її дітей.  Тому,   не може залишатися  байдужим в першу чергу  материнське серце, адже від спокою та миру в державі залежить мир та спокій в наших сім’ях та родинах.

Сьогодні надзвичайно багато українців, щоб поставити на ноги своїх дітей, їдуть на заробітки як до Росії, так і до Європи, тому надзвичайно важливо, щоб ці люди мали захист  не лише зі сторони своєї держави, але і в країні перебування, а також   мали спрощення міграційних вимог.

Керівник ініціативної групи «Український вибір» в Тернополі  Тетяна Міхєєва  зачитала заяву  лідера ГО Український вибір»  Віктора Медведчука для учасників круглого столу, зумовлену підписанням 17 грудня президентами України і Російської Федерації пакету документів, що відкривають нові перспективи співпраці між державами. «Російська Федерація на ділі підтвердила свою готовність в нелегку годину жорсткої кризи, із якою зіткнулася наша економіка, прийти на допомогу українському народові», – наголошує Віктор Медведчук.

«Сьогодні «Український вибір» продовжує вести системну й послідовну роботу із роз’яснення переваг приєднання України до Митного союзу. Союз із братерськими слов’янськими народами, з якими нас об’єднують багатовікова історія, спільні православно-слов’янські цінності, культура й традиції; економічна інтеграція з Росією, Білоруссю і Казахстаном, з якими ми пов’язані тісними коопераційними та виробничими зв’язками, — це запорука стабільності, процвітання та економічного благополуччя», – підкреслив лідер Громадського руху.

«У країні назріла необхідність радикальних реформ. Доля багатомільйонної країни не може і не повинна вирішуватися на майданах за принципом «хто голосніше кричить – того і правда». Її має здійснювати народ», – йдеться у зверненні.

Віктор Медведчук наголошує, що «Український вибір» розробив дієву програму виходу з кризи, яка заснована на принципах народовладдя – гарантованому Конституцією праві народу безпосередньо здійснювати владу. Це насамперед прийняття проектів змін до Конституції України і закон «Про всеукраїнський та місцеві референдуми за народною ініціативою», що надасть можливість народові України вирішувати стратегічно важливі питання лише на референдумі; відновлення парламентсько-президентської форми правління, що покладе край жорсткій централізації влади; розроблення концепції механізму переходу до федеративної системи устрою держави, оскільки це єдиний засіб, який дозволить уникнути розколу нашої держави.

Голова асоціації  лікарів – католиків Тернополя Олександра Копач   підкреслила,  що саме сьогодні жінки-матері не можуть стояти осторонь політики, спостерігаючи бездіяльно. Жінка  як берегиня роду має активно приймати участь у розбудові громадянського суспільства ,   а також найважливіше – займатися вихованням нового здорового покоління,  прививаючи любов  до своєї   неньки – України, формуючи гордість що я –  Українець!

Багатодітна мама Людмила Левицька  наголосила, що більшість проблем  сьогодення починаються в сім’ї. Сьогодні дуже часто  від нерозуміння  багатьох питань  навіть мудра людина може попасти в неприємну ситуацію, а що говорити про політичні наслідки,  де часто наші діти стають заручниками ситуації . Немає  інформованості та прозорості в багатьох надзвичайно важливих питаннях для майбутнього нашої країни,  більшість політиків не говорять про реальні шляхи виходу із кризи, відкрито обдурюють народ,  не несучи при цьому ніякої відповідальності. Народ повинен мати право приймати участь в обговоренні та вирішенні стратегічно важливих питань на всеукраїнському референдумі.

Наталія Гром погодилася з тим, що у час, коли є необхідність радикальних реформ для  України, має бути максимальна інформованість народу, їх обговорення, а як наслідок –  референдум щодо його волевиявлення. Проводити зміни в країні слід демократичними, правовими методами.

По завершенню обговорення Тетяна Міхєєва привітала всіх учасників круглого столу з наступаючим 2014 роком та великим святом Різдва Христового, побажала здоров’я,  миру та спокою, благополуччя та родинного затишку.  Божого благословення на радість та добро у Новому році.

-1 thoughts on “У Тернополі є прихильники Митного союзу та прислужники Віктора Медвечука (фото)

 • 14:01 | 31.12.2013 о 14:01
  Permalink

  Спец агенші ФСБ Росії в Тернополі. Цікаво за скільки рублів продались вони в “ярмо” ?

 • 20:11 | 4.01.2014 о 20:11
  Permalink

  Що та багатодітна мама там забула…зібрання не гідне уваги жінки з таким званням!!! Чи це теж куплене?

 • 00:48 | 12.07.2014 о 00:48
  Permalink

  цікаво хто міг би вийти із міхєєвою у відкриті дебати ? та що вона зробила протизаконного хіба , що заставляє мислити та працювати над собою .

Коментарі вимкнені.