У Тернополі “Свобода” та “УДАР” з’їдять “Батьківщину”

Голова ОДА Олег Сиротюк та нардеп Ігор Побер домовилися, що місце людей Деревляного можна віддати людям Порошенка. Це має стати додатковою гарантією збереження у місцевій владі кличкістів та тягнибоківців. За попередніми домовленостями у першу хвилю кадрового “кидка” Деревляного мають увійти звільнення Крисака з посади першого заступника голови ОДА, а також усунення з посад керівників 5 тимошенківських районів – Бережанського, Гусятинського, Кременецького, Монастириського та Чортківського.

Їх планують замінити на районних керівників штабів Порошенка. Натомість на місце Крисака заявляє свої претензії потенційний керівник “Солідарності” Степан Барна. Однак у Сиротюка поки що не вирішили, яку посаду вділити Барні. Не виключено, що заради його працевлаштування до штатного розпису ОДА додадуть посаду ще одного заступника голови ОДА.

За Збручем

-1 thoughts on “У Тернополі “Свобода” та “УДАР” з’їдять “Батьківщину”

  • 17:45 | 15.08.2014 о 17:45
    Permalink

    Барна ще покаже. Хай тільки він стане Нардепом! А Деревляний, Побер і Сиротюк з Кайдою то вчорашій день

  • 09:22 | 18.08.2014 о 09:22
    Permalink

    ну стільки років вперто пхатись до корита від різних партій – невже нарешті Барна туди потрапить? але добре памятайте, прикоритники, що старі часи минули НАЗАВЖДИ

Коментарі вимкнені.