У Тернополі “Свобода” таки взує Валентина Хоптяна

В Україні затверджено 99,3% місцевих бюджетів. Станом на 11 січня 2013 року затверджено 12001 місцевий бюджет різних рівнів або 99,3% їх загальної кількості.

При цьому, затверджено бюджети усіх рівнів у Автономній Республіці Крим, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Чернівецькій, Чернігівській областях та у місті Севастополі.

Із 692 місцевих бюджетів, які мають прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом і кінцевим терміном затвердження яких є 31 грудня 2012 року (включно), затверджено 690 місцевих бюджетів, або 99,7%.

Не затверджено 2 таких бюджети, а саме обласний бюджет Тернопільської області та бюджет міста Києва, що є порушенням вимог Бюджетного кодексу України.

Нагадаємо, що досі відбуваються бюджетні слухання у Тернополі. Така показова неспішність депутатів означає, що влада і “Свобода” не можуть домовитися. Нагадаємо, що націоналісти напередодні прийняття бюджету поставили перед владою кадрові вимоги. Йдеться про набуття повноважень 16 депутатами, яке блокує тервиборчком. Через це “Свобода” втратила більшість в облраді, а з відходом Кайди – і керівника облради.

Коментарі вимкнені.