Віктор Ющенко приїждав на поклон до губернатора Тернопілля Валентина Хоптяна?

Нещодавно на Тернопільщині побував екс-президент України Віктор Ющенко. Він відвідав фестиваль “Дзвони Лемківщини” на Монастирищині.

Як повідають ЗМІ на фестиваль Віктор Андрійович заїхав по дорозі в Яремчу. Від будь-яких політичних виступів і спілкування з людьми він відмовився і близько 40 хвилин ходив між розкладок з вишиванками і народними виробами, після чого разом з водієм і сином Тарасом відправився до себе на будівництво.

Як пише За Збручем, несподівана поява третього президента на лемківському фестивалі на Монастирищині мала свої причини.

Розповідають, що Ющенко мав неофіційно зустрітися з головою Тернопільської ОДА Валентином Хоптяном, щоб обговорити питання надто жвавої цікавості влади до агрохолдингу Івана Гути “Мрія”. В пресі неодноразово пов’язували бізнес Гути з братом Віктора Ющенка – Петром. Протягом останнього року афільовані з латифундистом структури перевіряються та “притягуються” силовими та фіскальними органами.

Питання неодноразово обговорювалося на центральному рівні, однак “внизу” нічого не змінилося. Не виключено, що про це могли мати розмову колишній президент та намісник Януковича. На фестивалі також “випадково” був присутнім і сам Гута, який останні роки живе за кордоном.

Однак випадкова зустріч “у верхах” не відбулася. Голова ОДА перебував серед підлеглих в одній з лемківських гостин, а його служби ніби не помітили появи у лемківському таборі Ющенка. Залишившись непоміченим офіційною владою, третій президент з рідними повернуся у резиденцію в Карпатах.

Коментарі вимкнені.