Володимир Бліхар: «Найсправедливіший соціальний захист – гідні робота та зарплата»

Кандидат на посаду Тернопільського міського голови, зустрічаючись із мешканцями міста, часто отримує запитання, які стосуються соціального захисту тернополян.
В. Бліхар має чітку позицію з цього приводу. «Що ж до соціального, а точніше – справедливого соціального захисту українців, то, на моє глибоке переконання, держава має вибудовувати свою діяльність таким чином, щоб їй не доводилося утримувати тих, хто може, вміє і хоче заробити. Найсправедливішим соціальним захистом людей є гідна робота і достойна зарплата. Люди повинні бути задоволені результатами своєї праці, бо бідність завжди принижує, формує почуття меншовартості і, зрештою, породжує гнів».
Для того, щоб тернополяни не відчували соціальної несправедливості вже найближчим часом, влада повинна сприяти розвиткові малого і середнього бізнесу, діяти за чесними і прозорими для підприємців та інвесторів правилами гри. Тоді ті, хто хоче й може працювати, будуть мати робочі місця, достойну зарплату – таку, щоб вистачало і на утримання молодої сім’ї, і на допомогу батькам чи бабусям. А державна допомога повинна стати адресною і надаватися не крупами, олією, цукром чи преференціями, а гривнями. Щоб пенсіонер чи людина, що хворіє, змогли самі вирішувати: витратити гривні, які виділила держава, на проїзд у тролейбусі, чи ходити пішки (якщо є така можливість) і перерозподілити кошти на купівлю крупи чи олії.
(на фото – зустріч кандидата на посаду міського голови В.Бліхара із працівниками КП «Тернопільелектротранс)

Коментарі вимкнені.