Вибори 2012 на Тернопільщині: Ярослав Давидович рекламує сам себе на власному авто

24 вересня в рамках свого передвиборчого туру народний депутат Наталія Королевська представила кандидата в народні депутати від своєї партії Ярослава Давидовича. Тернополяни знають його не з білбордів та рекламних матеріалів, а з живого спілкування та як колишнього голову ЦВК. Агітує голосувати за себе дуже просто: пиклеїв в своїй автівці два плакати з власним обличчям, стверджує, що це набагато ефективніший і дешевший метод, ніж той, що використовують його колеги, орендуючи сіті-лайти та друкуючи рекламні постери і листівки.

1.Навіщо ставати народним депутатом?

— Ставати депутатом треба для того, щоб служити Україні, її жителям, щоб будувати зміцнену державу та розширювати її потенціал.

2.Чи є конструктивні сторони в конкурентів і якщо, так, то які?

Я не хочу оцінювати своїх конкурентів, не придивляюсь ні до поганих, ні до конструктивних сторін. Хай краще це роблять наші виборці.

3. Ваше ставлення до президента Віктора Януковича, до діяльності Партії регіонів та правлячої коаліції?

Сьогоднішня влада потерпіла фіаско, їй давно вже пора йти у відставку, немає нових ідей, все менше правильних рішень…Час новим командам, активним, рішучим і патріотичним.

4.Скільки вартує Ваша кампанія? І Скільки людей у Вашій команді?

— Моя кампанія вартує саме менше у моєму 163-му вборчому окрузі. Як бачите, я зовсім не маю дороговартісної реклами. Грошовий еквівалент заміняє живе спілкування з людьми. А щодо моєї команди, то в ній працює понад сотню волонтерів.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.