Як депутат витончено «потролив» тернопільську прокуратуру

На цю сесію в порядку денному є питання щодо внесення змін до генерального плану міста. Ці зміни можна вносити не частіше ніж раз в 5 років і по факту це є основний містобудівний документ. Вже давно з ним розбираємося, але сьогодні звернув увагу на один цікавий факт.

І тепер я знаю чому так просто у 2013 році міська рада змінювала цільові призначення ділянок зон зелених насаджень всупереч Закону України “Про мораторій на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах”, зокрема і ділянки в мене на окрузі поблизу ЗОШ№23.

Сесія міської ради могла прийняти таке рішення, але по процедурі прокуратура мала б звернути увагу, що згідно закону не можна міняти цільове призначення зон зелених насаджень і накласти протест на ці рішення, призупинивши їх дію. Тепер вже на жаль відкатати назад практично не можливо.

Але прокуратура цього скоріш за все не робила, а знаєте чому? Бо 22 березня 2013 року міська рада надала земельну ділянку площею до 0,35га, яка згідно діючого Генерального плану є територією зелених насаджень, в постійне користування під будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та гаражами для легкових автомобілів за адресою просп.С.Бандери Прокуратурі Тернопільської області і всупереч закону, як і по інших ділянках змінила цільове призначення віднісши земельну ділянку із територій зелених насаджень до земель житлової та громадської забудови.

По проекту змін до Генерального плану – це вже не є територією зелених насаджень. Отак-то.

Тоді це була прокуратура злочинного режиму, так може тепер Прокуратура Тернопільської області, яка декларує, що живе по-новому, відмовиться від планів забудови зон зелених насаджень і поверне ділянку громаді Тернополя, тим паче, що зелені насадження там ще збережені?

А ми як депутати думаю радо назад змінимо її цільове призначення із земель житлової та громадської забудови на зону зелених насаджень.

Назар Зелінка

Коментарі вимкнені.