Якому кандидату в нардепи на Тернопільщині прикріплюють ярлик “тітушка”

12 жовтня в селищі Великі Гаї (Тернопільська обл.), що входить до 165 виборчого округу, кандидат у народні депутати від «Радикальної партії Олега Ляшка» заклеював плакати наліпками «ТУШКА» передвиборчу агітацію кандидата від Блоку Петра Порошенка. Про це правоохоронним органам повідомили громадські активісти «Автомайдану», зловивши правопорушників «на гарячому».

Житель селища Великі Гаї Юрій Петрина, який є активістом громадського об’єднання «Автомайдан» на Тернопільщині, розповідає, що близько опівночі зі своїми колегами запримітили підозрілих чоловіків в захисних шоломах на голові, які шкодили агітаційні плакати кандидата у нардепи від Блоку Петра Порошенка Тараса Юрика, клеївши на них наліпки «ТУШКА».

15 10 Uryk

При телефонній розмові з довготерміновим спостерігачем від ОПОРИ Василем Томчишином, пан Юрій розповів:

«Наліпки були досить великі, жовтого кольору з чорними літерами. Не побачити їх було не можливо. Після короткої розмови з чоловіками я викликав міліцію. На щастя патруль ДАІ був не далеко і їх дуже швидко затримали»

За словами автомайданівців, порушником закону виявився кандидат у народні депутати по тому самому 165 округу від «Радикальної партії Олега Ляшка» Чудик Арсен Ігорович, що також очолює Тернопільську районну державну адміністрацію. У штабі кандидатів ситуацію не коментують.

На звернення прес-секретаря громадської мережі ОПОРА, перший заступник начальника Тернопільського райвідділу УМВСУ Богдан Салюк ситуацію яка склалася прокоментував так:

«Здійснювали об’їзд по селі Великі Гаї і пошкоджували агітаційки. За даним фактом було призначено перевірку, за результатами якої, буде встановлено, чи дійсно вони вчиняли дане правопорушення і буде встановлена їхня участь і їхня вина»

Коментарі вимкнені.