За чесними виборами в Тернополі будуть слідкувати медіа-школярі

Громадський рух “Чесно” та Молодіжне об’єднання “Файне місто” реалізовують в Тернополі Медіашколу “Чесні вибори”. Це унікальний освітній безкоштовний проект для молоді, що допоможе їм набути навиків журналіста, блогера та медіа-активіста.

«Анкети на участь заповнило більше 90 потенційних учасників, з яких організатори в два етапи відібрали 30 щасливчиків! На першому етапі бажаючі заповнювали мотиваційну анкету. Саме по ній ми відсіяли перших 30 найменш вмотивованих… Решта показала свої вміння в написанні статей, постів на одну зі заданих тем і тільки після цього ми відібрали тридцятку учасників Медіашколи.» – заначив Омелян Іван координатор проекту.

Також в проекту є своя гендерна та вікова  особливість: «Вже зараз можу сказати, що левова частка потенційних медіа активістів – дівчата. В основному це люди молоді 18-25 років, хоча є бажаючі віком 14 років і 50.» – так прокоментувала відібраних учасників співорганізатор Медіашколи Наталка Кузьмінська.  Особливістю цього освітнього проекту також має стати поєднання практики та теорії, оскільки з оголошених 10 занять половина буде практичними. В рамках проекту учасники зустрінуться з журналістами, редакторами, медіа менеджерами та громадськими активістами. Родзинкою ж проекту стане участь всіх медіа школярів в передвиборчому процесі в ролі спостерігачів, блогерів та журналістів, що слідкуватимуть за дотриманням виборчого законодавства та доброчесністю кандидатів!

За коментарями звертатись до координатора Громадського руху “Чесно” в Тернопільській області та координатора «Медіашколи «Чесні вибори» Омеляна Івана

Тел. 0983765883

emailomeljanivan@gmail.com

Кампанія «Чесна Рада» реалізується коаліцією учасників Руху ЧЕСНО – громадськими організаціями Інститут Медіа Права, Інтерньюз-Україна, Центр UA, Фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва – у партнерстві з IFES-Україна. Всі результати дослідження кандидатів у народні депутати України буде представлено на офіційному сайті Руху  –www.chesno.org

Коментарі вимкнені.