Замість бронежилетів – квартира у столиці?

Михайло АпостолДнями волонтерів і просто патріотів України сколихнула новина, поширена соціальними мережами: депутат Верховної Ради України сьомого скликання Михайло Апостол тихцем нажився на грошах діаспори, які призначадися для воїнів АТО?

Кошти українці переказали на бронежилети та теплий одяг хлопцям, які воюють в зоні АТО.

Однак, гроші не потрапили до тих, хто їх так чекає. В соцмережеах стверджують, що за ці гроші депутат тихцем придбав чергову квартиру в елітному районі столиці. Натомість захисникам України дісталося усього кілька десятків одиниць найбільш необхідної для збереження життя амуніції. Про що урочисто і було прозвітовано з фотографією у вишиванці.

Українці в Канаді, які душею і серцем переживають за  захисників Вітчизни, зібрали майже півмільона доларів.  Михайло  Апостол, як народний, депутат взявся допомагати благодійникам.

Як відомо, більшість представників української діаспори – родом із Західної України.  Довго шукати і думати над довіреною особою не стали. Адже, в Україні іде війна і чи не щодня країна втрачає Героїв, допомагати треба вже! Знайомі знайомих благодійникам порекомендували нардепа.  Чомусь, вирішили, що народний обранець куди краще знає як допомогти хлопцям, аніж нещодавно самоутворені громадські організації. Можливо, за кордоном довіру до депутата ще якось можна обґрунтувати, але, на жаль, не в Україні.

Ось так, за стараннями депутата Апостола – в зону АТО поїхало аж три десятки бронежилетів. І мабуть ніхто б нічого не запідозрив, якби не молоді активісти з організації «Люстрація для кожного», які випадково розкрили, як Михайло Апостол нещодавно купував дорогу квартиру в Києві. Склавши наявні факти, закралася прикра підозра: і квартира в Києві, і гроші діаспори, і нікчемно-мала кількість бронежилетів, що поїхала в АТО.

Сподіваємося, що навіть після такого випадку, українська діаспора не опустить рук і все ж продовжить допомагати захисникам України. Адже їхній внесок у підтримку незалежної  України та демократії упродовж багатьох років складав левову частку.

А українці добре подумають, кому варто довіряти, і за кого голосувати, щоб не було соромно ні один перед одним, ні перед цілим світом.

 

-1 thoughts on “Замість бронежилетів – квартира у столиці?

  • 12:03 | 23.10.2014 о 12:03
    Permalink

    хлопці не займайтеся фігню, всі ми знаємо, що це не правда, просто перший конкурент для Л….А і той таким чином очорнює інших, краще би брав приклад в Апостола, а не оббріхував

  • 12:25 | 23.10.2014 о 12:25
    Permalink

    Якщо б у Апостола була квартира то він б там проживав, а не жив в готелі за власний кошт. Самі розуміємо скільки коштує номер в готелі. А вам пане Люшняк разом із вашим родичем Петром побажаю зайняти почесне друге місце , бо на перше з вашою репутацією в округу та зокрема в теребовлянському районі ви просто не достойні…

Коментарі вимкнені.