Сергій Надал в Тернополі таємно поєднає непоєднуване

Вже вкотре Cергій Надал буде звітувати перед тернополянами і вкотре робитиме це таємно. Жодного року від коли мешканці міста переобрали Сергія Віталійовича міським головою, він не анонсував свої зустрічі, як звіт перед виборцями. Не винятком став і цей рік, де замість окремої новини, як це і годиться для статусності міського голови та такої події, інформацію про звіт заховали в загальні анонси подій міської ради.

Так, першого грудня о 12 годині в Березолі бюджетники, делегації комунальних підприємств та установ вкотре прослухають те, що вони і так знають в силу своїх посадових обов’язків. Левову частку сказаного знають і більшість тернополян через підконтрольні меру телеканали, газети та сайти. З чого робимо висновок, що справа не в інформації, як прожило місто рік. Насправді, тернополяни більше хочуть поставити запитань більше по всіх проблемах, які досі не вирішені: забудова зелених зон, мафізація всього міста, торфяні котельні, забудова біля Березолю, будівництво так званого спортивного комплексу у парку Національного відродження та т.п…

За інформацією джерел в міській раді, зал Березолю має бути заповнений виключно лояльними до міського голови людьми. А для того, щоб якось компенсувати їм незручності у вихідний день, після звіту міського голови заплановано концерт.

 

-1 thoughts on “Сергій Надал в Тернополі таємно поєднає непоєднуване

  • 05:40 | 1.12.2019 о 05:40
    Permalink

    То Самі тернополяни й ЗІНІЦІЮЙТЕ Звіт міського голови опісля такого Його відношення до Вас та Зробіть ОРГВИСНОВКИ ( по Результатах Звіту міського голови ПЕРЕД Громадянами Тернополя, котрі Його й обирали ) !! В чому ж ПИТАННЯ ? Де Ваша Громадська СВІДОМІСТЬ та АКТИВНІСТЬ ??? Ми в глубінці – дивимося на Вас ( і беремо ПРИКЛАД ) !! З Вас як з високоінтелектуальних – і до Нас на низи має надійти ТАКИЙ ПОРЯДОК – Звіту ПУБЛІЧНОГО розпорядника бюджетних коштів перед Громадянами – міщанами !! Колись у Вас же було вже Маґдебурське право ?? Хто й ЩО знає про це ( з Вас ) ??

Коментарі вимкнені.