Страх був, проте не боягузство, – тернопільські медики вернулись із зони АТО (відео)


Медики швидкої допомоги Тернополя повернулись з зони АТО. Виїзна бригада у складі трьох людей: лікаря Петра Левицького, фельдшера Романа Шелетина та водія Юрія Загалюка на Донеччині пробула 2 тижні.

Страх, зізнаються, був. Проте не боягузство. Згодом звикли. Бо потреба в медиках – постійна: в хірургах, фельдшерах, молодшому медперсоналі. Належне віддають волонтерам, на яких часто тримається допомога АТО. Серед них, розповідають, багато тернополян, як і серед самих бійців, та й вантажі Західна Україна відправляє активно.

Переконані, кожен має допомагати на своєму місці. Проте якщо українці загалом підтримують своїх, то лікарі зобов’язані допомагати і ворогам. Тому одного разу, розповідає  Петро Левицький, довелось надавати медичну допомогу полоненому. Про те, що добровільно зважились поїхати на фронт, не шкодує ніхто з бригади.  За потреби готові їхати знову.

— З 18 важких пацієнтів, яких ми возили всіх ми привезли в задовільному стані, всіх довезли, екстрених випадків не було… Я вважаю, що свій обов’язок, як медики, ми виконали, – говорить Роман Шелетин.

Виконала свій обов’язок і карета швидкої допомоги. За 2 тижні провозивши медиків понад 6 тисяч кілометрів, заглохла лише в рідному гаражі.

TV-4

Коментарі вимкнені.