Нардеп Барна Олег побив земляка? Розпочато кримінальне провадження (фото)

Народний депутат України Олег Барна у неділю побив чортківського підприємця Ігоря Мізероту. Зробив це обранець на очах у сільських пастухів та рибалок. За медичною допомогою потерпілий звернувся у Чортківську районну комунальну лікарню. Після того, як медики зняли побої, пан Ігор написав заяву на кривдника в правоохоронні органи. Але чоловік боїться, що нардеп уникне законного покарання.

Причиною конфлікту, розповідає Ігор Мізерота, стала його господарська діяльність. У селі Слобідка Джуринська підприємець орендує місцевий став. Водоймою, скаржиться, зацікавився для власного використання нардеп. То ж коли пан Ігор понизив рівень води у ставі до нього приїхав Олег Барна і накинувся з кулаками. Підприємець запевняє – усі документи на оренду ставу у нього в нормі. Через засуху, каже, кілька років воду тут не спускав. А після осінніх дощів вирішив понизити рівень води.

З власних джерел нам стало відомо, за фактом побиття Ігоря Мізероти розпочато кримінальне провадження за статтею 125-ю Кримінального кодексу України. На разі триває слідство.

Нагадаємо, що народні депутати України до сьогодні користуються так-званою “недоторканістю”. Поки обранець володіє мандатом фактично він є звільненим від покарання за правопорушення і кримінальні злочини.

Овід

-1 thoughts on “Нардеп Барна Олег побив земляка? Розпочато кримінальне провадження (фото)

 • 19:47 | 1.11.2017 о 19:47
  Permalink

  Неправда, за побиття (зумесне нанесення тілесних ушкоджень іншій людині) прийдеться відповідати, нехай і депутат. А жаль, пане Олеже, бо не час таким способом виясняти стосунки. Нащо Вам того ставу? Краще б приїхали в Скалу, тут потрібна Ваша допомога. Невідкладна. Взавтра передзвоню, маю номер. Не чіпайте, крім слів, ногами-руками нікого більше, прошу Вас ! Ваш виборець, активіст смт.Скала-Подільська. З”Явіться з попередженням громади хоча б за день. Маленькі збори треба зробити і ВЕЛИКІ (для громади) теми треба “прокрутити”. Без Вас – ніяк ! Михайло.

 • 00:05 | 2.11.2017 о 00:05
  Permalink

  Аахахха, для власного користування. Будемо там гес будувати)
  А якщо чесно, то в таку дурню адекватна людина не повірить!

  • 05:52 | 6.11.2017 о 05:52
   Permalink

   А ось і знову син захисник , мені так хотілось вчора, в нашій довгій розмові у групі Чортків та чортківщина, запитати ще одну річ, але мене видалили з групи і вся переписка зникла. Ваш батько, як ви кажете не має наміру забрати став в Пана Мізероти, а лише хоче відстояти права людей. Ото ж запитання, а він так всі ставки хоче віддати народу? Чи тільки став, який орендує ПАН Ігор. В чортківському районі і чорткові є багато ставків, які орендують підприємці, чому батько не воює з Кутраньом? З Сандуляком ітд… тут явно славно видно, що він «не хоче» присвоїти собі став. Гнида він, він чому не слідує в рамках закону ? Він сьогодні зібрав громаду, хотів викликати телебачення, але йому відмовили приїхати, і робив рейдерський захват, знову людину побили, дякувати Богу, що є свідки, які не побоялись засвідчити, що вони їхали на став не задурно, і ще бидло вихваляється своїми вчинками на ФБ. Це жах, він просто перейшов всі межі, багато людей на стороні ПАНА Ігора, і цього разу, йому це з рук не зійде, надіюсь, що він відповість перед законом, і буде горіти в аду, а ще б краще, хай падлюка розіб’ється на машині п’яний, але хай вріжеться не в трамвай, а в стовп гнида.

 • 01:04 | 3.11.2017 о 01:04
  Permalink

  Друзі, попитайте жителів району та села Джурин, Слобідка Джуринська про те, хто такий І.Мізерота в компанії із колишнім керівником держкомзему І.Гукалюком та колишнім головою РДА Т.Капустою, котрі 7р. назад і провернули аферу із орендою ставу на 49р., що пізніше Т.Капуста покривав, будучи керівником Тернопільського обласного управління водних ресурсів, надаючи одному козлу дозволи на спуск води, внаслідок чого найбільший в районі став площею 80га, перетворився у калабаню. Саме залишки капустяної ще контри в Тернопільському секторі департаменту водних ресурсів України (котре не підпорядковане ОДА) і дало дозвіл на черговий спуск води цьогоріч у ставі, котрий заповнився заледве на четверту частину. Я не кажу про неадекватну поведінку І.Мізероти, котрий виганяв дітей, котрі приходили купатися в ще наповнений став, виганяв рибаків і дітей, котрі приходили ловити рибу вудкою, стріляв з пневматичної зброї. Та не кажу про те, що він рік назад, будучи озброєним, взяв людину у заручники. Мене цікавить тільки неналежна діяльність правоохоронної та судової системи, що таке чмо ще ходить на волі та паскудить життя людям.
  Отож кожен з вас може мене судити по своєму, але я таки свою, нашу справу таки завершу.

  • 05:54 | 6.11.2017 о 05:54
   Permalink

   Друзі? Де в тебе бидло є друзі? Як в тебе рот відкривається людей, які страждають через таких як ти, називати друзями

  • 05:56 | 6.11.2017 о 05:56
   Permalink

   Ото ж то свою справу. Там ще багато ставків у чорткові та районі. В білому, у мухавці. Чи то забагато

  • 03:33 | 9.11.2017 о 03:33
   Permalink

   пане Барна, а як вам така ідея? Залишити ПАНА ІГОРЯ в спокої, і зробити хорошу справу для жителів рідного села білобожниці. Там залишився став, який ніхто не орендує. В 90 там люди рибачили і купались, паслась худоба. Ви би не могли наповнити став водою, запустити туди малька (громада скинеться грошима), насадити там дерев, зробити майданчик для діток, люди би вас вік пам’ятали і були вдячні. Мали би куди подітись і чим зайнятись на вихідні. А нащо забирати в людини те, що він зробив своїми зусиллями? Нащо воювати і тратити сили? Давайте вкладемо сили в те, що реально зробити? Як вам така ідея? І ще одне запитання? А ви плануєте всі приватні ставки відвоювати для громади? Ставок Кутраня? Ставок сандалюка? Чи очі муляє лише один? Ну дуже хочеться почути відповідь?
   Я не бачу ні одної заслуги, вашої, за яку можна вклонитись і сказати дякую? Обранець народу…..

 • 10:09 | 3.11.2017 о 10:09
  Permalink

  Підтримую Олега Степановича. Як можна в засушливі періоди спускати найбільший став району, який однозначно має вплив на рівень грунтових вод. До того ж люди самі просили Олега Степановича втрутитися в ситуацію. А чому на це не реагують місцеві органи влад?

 • 16:35 | 4.11.2017 о 16:35
  Permalink

  Чувак вирішив попіаритись за рахунок депутата. Каже побив, думаю мало дав, бо як утримувати людей в заручниках зі зброєю, то про це мовчать. А як дістав ляпаса, то побили Мізероту, чесного підприємця.
  Чудасія лиш в тому, що ЗМІ не ведуть розслідування, а пишуть, лиш би написати.

  • 18:33 | 8.11.2017 о 18:33
   Permalink

   Ти ідіот ця людина Ігор Мізерота Працює все життя дуже важко і все що є нього є Він заробив своїми руками А ця банда прийшла до влади і хоче забрати все що людина зробила .Коли москалі прийшли до влади розкуркулювали людей І вивозили на Сибір зараз робиться те саме тільки без вивозу на Сибір люди схаменіться . Бандити при владі Ганьба Слава Україні !!!

   • 03:34 | 9.11.2017 о 03:34
    Permalink

    Я задала цікаве питання і підкинула ідею цьому обранцю народу, дуже хочеться почути тверезу відповідь…..слідкуйте

Коментарі вимкнені.