У Чортківському медичному коледжі навчається майже дві тисячі студентів

a6618cd73ce6034c77f1a8bf808a6948Посвята у першокурсники в Чортківському державному медичному коледжі — загальноміське свято. Урочистості відбувалися на центральній площі Чорткова, поруч з пам’ятником Великому Кобзарю. На урочистості прийшли ветерани медичного коледжу, викладацький колектив, представники влади, батьки та громадськість міста. Першокурсників та усіх студентів з початком навчального року привітав голова обласної ради Віктор Овчарук, повідомляють у прес-службі Тернопільської обласної ради.

Ті, хто вперше сідає за студентські лави, склали урочисту клятву першокурсника перед вогнем Гіппократа, а священнослужителі на добре навчання щедро окропили студентів свяченою водою. Студенти поклали квіти до памятника Тараса Шевченка.

7527967277f88d067deedd25ea9f510f

Цьогоріч Чортківський державний медичний коледж прийняв до студентської родини майже 500 хлопців та дівчат з багатьох регіонів України. Є студенти з прифронтових територій Донбасу, з центру, півночі, півдня та заходу. Педагогічний колектив  налічує понад сто висококваліфікованих викладачів. Серед них 6 кандидатів наук, 5 пошукувачів на наукову ступінь,21 – відмінник освіти України. Коледж забезпечує студентів гуртожитком, має власну спортивно-оздоровчу базу відпочинку в с. Більче-Золоте.

Загалом у Чортківському державному медичному коледжі навчається майже дві тисячі студентів.

Коментарі вимкнені.