Ферму, яка простоювала 15 років, відновила компанія “Агропродсервіс”

Вирощувати бичків на фермі, яка простоювала 15 років, вирішили у компанії «Агропродсервіс».

Першу стайню з семи відремонтували та урочисто відкрили, повідомляють на сайті аграрного підприємства (http://agroprodservice.com.ua/2017/10/02/fermu-shho-prostoyuvala-15-rokiv-pochala-vidnovlyuvaty-kompaniya-agroprodservis/).

В рамках стратегії зі збільшення поголів’я ВРХ для вирощування м’яса яловичини, в  оновленому приміщенні помістили перших 160 бичків в теперішньому віці 3-4 місяці вагою приблизно 150 кг. Відгодівля триватиме до набрання тваринами ваги 450-500 кг. Для існуючого поголів’я повністю заготовлені корми на сезон.

«Я ставлю завдання якнайшвидше відновити всі ферми в цьому селі, створивши понад 30 високооплачуваних робочих місць, щоб люди повірили, що будувати європейську державу нам треба тут, а не шукати поневірянь за кордоном», – переконаний генеральний директор компанії Іван Чайківський.

Відновлення цієї ферми в селі Купчинці Козівського району дасть додаткові надходження до бюджету та підніме відсоток зайнятості людей, переконані в компанії “Агропродсервіс”.

-1 thoughts on “Ферму, яка простоювала 15 років, відновила компанія “Агропродсервіс”

  • 06:24 | 13.10.2017 о 06:24
    Permalink

    Молодці, повсюдно б так відтворювалося-відновлювалося. Появилася б хоч якась робота в селах. Чомусь влада і державна і місцева не включається в підтримку розвитку селянських господарств. Хіба це не Відродження України ?! Все тільки на паперах, і те – не повсюдно. Дай Вам Боже розвивати своє
    господарство, може колись і держава навернеться лицем до Вам, фермери. А то скоро забудемо як корова виглядає. Статистика мовчить (бо нема чого сказати- показати в цифрах). В нашому селі ( на кілометрової довжини вулиці було 48 господарств і 72-74 голів ВРХ (з телятками). Тепер – 3 голови ВРХ, і то – дві будуть продавати до зими. Отак майже повсюдно. Наші онуки будуть шукати по інтернетах корову, щоб подивитися на її вигляд, як на ДИНОЗАВРІВ. Скоро можна корову чи коня заносити в Червону Книгу. А українця, отого маленького українця куди (крім цвинтаря) заносити ??

Коментарі вимкнені.