Легендарний прапор підняли на Тернопільщині

Вчора закінчилася дводенна теренова гра для школярів – Легенда УПА.

Близько двохсот учасників змагались за прапор та здобували бали за рахунок інших командних завдань. Тож до кінця гри кожна  команда пройшла: смугу перешкод, пейнтбол, інтелектуальний змаг та теренову гру, – повідомляє прес-служба Тернопільського МНК.

Перемогу цьогоріч знову здобула команда Байківецької ОТГ. Загалом у тереновій грі взяло участь 17 команд, тобто близько 200 молодих людей.

Цього року учасникам пощастило потрапити на ювілейну 15-ту гру. Аби привітати переможців та всіх учасників цьогорічної гри на дійство завітали: Юрій Ништа – голова Теребовлянської РДА, Ігор Чорний – начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської ОДА, Віталій Шафранський, Олег Вітвіцький і Андрій Стасишин – засновники теренової гри “Легенда УПА”.

“Завдяки грі старшокласники загартовують волю і характер. У них формуються національно-патріотичні ідеї, принципи людської гідності, соціальної і громадської активності та власної відповідальності. Діти стають активнішими, більше цікавляться традиціями та історією України”, – розповідає заступник начальника відділу сім’ї та молоді, Арсен Ляхоцький.

Організували «Легенду УПА» Молодіжний Націоналістичний Конгрес – Тернопіль, Відділ сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації, Управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, Теребовлянська районна державна адміністрація.

Comments are closed.