На Бучаччині завдяки меценатам оновили сільський будинок культури

 

Близько двадцяти років сільський будинок культури в селі Трибухівці Бучацького району повноцінно не функціонував через аварійний стан. З 2000 року приміщення клубу потребувало капітального ремонту, який торік вдалося реалізувати.

– Близько 20 років будинок був у жахливому стані, – розповідає голова Трибухівської об’єднаної громади Олег Максимович. – Він був діючий, тобто художній керівник і завклубом в той час працювали. Але масштабних заходів у великому актовому залі не проводили. Кінозал ж стояв без стелі.

Минулого року за сприяння народного депутата Миколи Люшняка вдалося залучити кошти з Фонду регіонального розвитку на ремонт приміщення. Завдяки допомозі односельців та підприємців за рік пророблено чимало роботи.

– Щоб можна було проводити заходи, то вже багато зробили, – ділиться Олег Іванович. – Першим ділом за кошти з Фонду регіонального розвитку та за рахунок співфінансування з місцевого, а це півтора мільйона гривень, ми перекрили дах, замінили вікна, зробили стелю у великому актовому залі. За кошти благодійників, підприємців і людей з села ми зробили ремонти в двох фойє, на другому поверсі, поміняли підлогу в актовому залі, всюди нові двері, облаштували освітлення, зробили танцювальний зал, в гурткових кабінетах ремонти.

Чимало зусиль до оновлення будинку культури в селі доклали місцеві меценати. Голова наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз, якого визнали «золотим» спонсором у конкурсі «Меценат року», пожертвував 300 тисяч гривень на ремонт. За словами голови громади, Петро Іванович завжди позитивно відгукується та допомагає втілювати нові проекти в селі.

Олег Максимович зізнається, що роботи в сільському клубі ще достатньо. У планах ще опалення, облаштування прибудинкової території, фасаду. Однак святкові концерти, дискотеки для молоді у приміщенні вже проводять. Новий рік, до слова, жителі Трибухівців зустріли біля будинку культури, де урочисто запалили святкову ялинку.

Коментарі вимкнені.