На Тернопільщині випускницю вбили ножем у серце
Сьогодні вчночі, на Тернопільщині 17-річну випускницю вбили ножем у серце, – повідомляє Головне управління Національної поліції в Тернопільській області.
Сьогодні вчночі, на Тернопільщині 17-річну випускницю вбили ножем у серце, – повідомляє Головне управління Національної поліції в Тернопільській області.
Коментарі вимкнені.