«Міністр Табачник – покровитель Доктора Пі» – журналісти «Експресу»

Андрiй СлюсарчукЩойно у Львові завершилась спеціальна акція журналістів «Експресу», де вони оприлюднили документи, які засвідчують, що  міністр освіти та науки України –безпосередньо причетний до фальсифікації дипломів псевдолікаря Доктора Пі.

Спочатку журналісти, використовуючи сполучені посудини, перевірили, чи діють в Україні закони фізики. А потім зачитали спеціальну заяву з приводу позиції Міністерства освіти у «справі Слюсарчука»:

«Чому ми тут? Псевдолікар Слюсарчук – за гратами, але  його покровителі і спільники — не дрімають.

Ми документально довели, що псевдолiкар Слюсарчук немає нiякої базової медичної освiти, усi його дипломи — пiдробленi.

Ми розраховували, що за фактами, викладеними в газетi “Експрес“, МОН розпочне службове розслiдування.

Натомiсть, МОН розпочало кампанiю, мета якої — водити за носа усю країну.

16 листопада ЗМI поширили заяву Iгоря Некрасса, директора департаменту по роботi з керiвними кадрами, у якiй стверджується, що “дипломи Слюсарчука є справжнiми”, хоча МОН “їх не перевiряло“.

Також ще у травнi 2011 року мiнiстр Табачник скерував лист у прокуратуру Львiвської областi, у якiй стверджується, що “Слюсарчук навчався у Росiйському державному медичному унiверситетi з 1985 по 1991 рiк.”  Такий висновок зроблено мiнiстром, як зазначено у листi, на пiдставi “архiвної довiдки 264 вiд 22.01.2009″. Достовiрнiсть цiєї довiдки МОН не перевiрило.

Ми з’ясували, чи дiйсно мiнiстр Табачник пiдписував такого листа. МОН це письмово пiдтвердило.

Архiвна довiдка, про яку пише мiнiстр, не мiстить належних реквiзитiв документу,  завiрена неналежною печаткою, iнформацiя, що мiститься у цiй простенькiй пiдробцi спростовується оригiнальною довiдкою Росiйського державного iнституту iм, Пирогова, яку  журналiсти “Експресу” передали мiлiцiї.

Ми встановили, що єдиний справжнiй диплом Слюсарчука N859600, виданий Червоноградським СПТУ 62 (сьогоднi –ВПТУ 11). Його фах — швея-помiчник майстра. Це пiдтверджується оригiналами Книги наказiв та Iменної книги СПТУ 62.

Слючарчук не мiг навчатися у 1990 роцi в Москвi, оскiльки це означало би, що закони фiзики не працюють, адже не могла людина одночасно навчатись на очній формі навчання у Москвi i в Червоноградi . Доведено Ломоносовим. Ось що пише з цього приводу Вікіпедія: «Михайло Ломоносов у 1748 році дав своє формулювання Закону збереження маси речовини такими словами: «… всі зміни, що трапляються в натурі, такого суть стану, що скільки чого в одного тіла відніметься, стільки додається до іншого, так, якщо де трохи зменшиться матерії, то збільшиться в іншому місці…».

На якiй тодi пiдставi мiнiстр Табачник видав пройдисвiту Атестат професора кафедри нейрохiрургiї, особисто підписавши його як голова Атестаційної комісії МОН? .

Чому мiнiстр Табачник хоче пошити у дурнi усю країну?

Ці запитання ми адресуємо Президенту та Генеральному прокурору.

Країна хоче почути відповідь.»

Під час брифінгу журналістів виступив також В’ячеслав Швидкий, майстер ВПТУ 11 Червонограда, який підтвердив, що особисто навчав Слюсарчука у ті далекі роки: “Я пам’ятаю Андрія в нашому ПТУ, його перевели до нас із Козятинського професійного училища залізничного транспорту. Чому перевели на спеціалізацію “швея” із штукатурника – мені невідомо. Він прогулював уроки, 19-річним ходив по училищі в білому халаті, в актовому залі проводив якісь сеанси гіпнозу, в стоматкабінеті приймав людей. За які заслуги йому надавали приміщення – не знаю.” 

Коментарі вимкнені.