Підприємці по вказівці Януковича будують нову Тернопільщину

Голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян провів зустріч з головою Лановецької РДА Віктором Морозюком. Керівник Лановеччини доповів очільнику області про соціально-економічний стан в районі, а також про реалізацію завдань Президента України в рамках проекту “Будуємо нову Тернопільщину – освітлене Тернопілля”

Голова райдержадміністрації Віктор Морозюк зазначив, що все, що сьогодні робить влада району виконуючи ініціативи Президента та керівника області, зокрема і освітлюючи вулиці населених пунктів – робить для людей.

«Саме на задоволення потреб людини спрямовані доручення Президента України Віктора Януковича та ваші ініціативи, як голови облдержадміністрації. Вони чітко викладені в проекті “Будуємо нову Тернопільщину”, – зазначив Віктор Морозюк. Він доповів, що напередодні, 4 вересня, здійснив об’їзд вулиць районного центру, щоб особисто ознайомитися з станом реалізації в Ланівцях проекту “Будуємо нову Тернопільщину – освітлене Тернопілля”.
Крім цього, очільник Лановеччини повідомив, що чимало роботи в районі проводиться на основі державно-приватного партнерства. Влада району тісно співпрацює з бізнесом. «Ми будемо і далі рухатись у цьому напрямку», – заявив Віктор Морозюк.

Коментарі вимкнені.