У Чорткові продають завод

Єдиний майновий комплекс державного підприємства  Чортківський ливарно-механічний завод підготувало до продажу РВ ФДМУ по Тернопільській області. Продаж відбудеться за  конкурсом  з  відкритістю  пропонування  ціни  за  принципом  аукціону.

На заводі займалися чавунним литтям, виготовленням металевих виробів. Із 2000 року підприємство перебувало в оренді, термін дії якої закінчився 1 січня ц.р. Тепер виробнича діяльність не здійснюється. Підприємство розташоване на двох виробничих майданчиках у Чорткові. До складу єдиного майнового комплексу заводу входять лише необоротні активи. Це – ливарний та механоскладальний цехи, два виробничих майданчики та 6 допоміжних виробничих приміщень. Підприємство розташоване на двох земельних  ділянках  –  площею 0,7361 га (вул. Залізнична, 35) та  0,6616 га (вул. Надрічна, 64), наданих у постійне користування для виробничих потреб.

Початкова ціна об’єкта з урахуванням ПДВ – 395969 гривень.

Упродовж року покупець зобов’язаний виконати низку умов: створити на базі приватизованого майна новий суб’єкт господарювання  або приєднати його до власного, а також робочі місця, необхідні для відновлення  господарської діяльності; не допускати заборгованості з виплати заробітної плати, платежів до бюджету та ПФУ тощо.

Право володіння, користування і розпорядження об’єктом приватизації переходить до покупця після сплати в повному обсязі ціни продажу та після державної реєстрації в установленому законодавством порядку права власності на нерухоме майно у складі придбаного об’єкта приватизації.

Бажаючі взяти участь в конкурсі подають до регіонального відділення ФДМУ по Тернопільській області такі документи: а) заяву про приватизацію; б) бізнес-план або техніко-економічне обґрунтування післяприватизаційного розвитку об’єкта; в) конкурсну пропозицію ціни  (у запечатаному непрозорому конверті).

Конкурс  відбудеться 15 травня 2013 року об 11.00, за адресою: вул. Танцорова, 11,  м. Тернопіль. Кінцевий термін подання заяв –  7 травня  2013 року.

Ознайомитися з об’єктом можна за адресою: вул.Залізнична, 35 та вул. Надрічна, 64  у Чорткові.

Детальніша інформація – за тел. (0352) 25-39-88 та у газеті «Відомості приватизації» № 15 (760) за 17 квітня 2013 року.

Коментарі вимкнені.