У селі Бучацького району діти висадили 5 тисяч саджанців молодої сосни

27 листопада 2019 року незважаючи на холодну погоду, спільними зусиллями небайдужих села Бобулинці та села Вишнівчик Бучацького району, а зокрема учнів Вишнівчицької ЗОШ під керівництвом лісників села Зарваниця, а саме: Григорієм Івановичем Пизою та Петром Гурняком було посаджено близько 5 тисяч саджанців молодої сосни.

Дерева садили на території молодого лісу. Там де саджанці не проросли, насадили молодих дерев.  Про це йдеться на сторінці Рада Бобулинці.

One thought on “У селі Бучацького району діти висадили 5 тисяч саджанців молодої сосни

  • 06:13 | 1.12.2019 о 06:13
    Permalink

    От – видите : в селі, де НЕМА ( з різних причин, і спершу – фінансових ) утримувати ніякий Дитячий парк – таки ЛІСНИКИ – дбають про МАЙБУТНЄ, та ще й залучають Діток до корисної загальнодержавної СПРАВИ !!! Думаю ( і провірю ! ) що й не безкорисно Діти попрацювали, що ЛІСНИЦТВО таки щось купить цим працелюбам і своїм ПОМІЧНИКАМ чи до новорічних свят, чи навіть – до Святого Миколая… І ще думаю, що оскільки в того ЛІСНИЦТВА є якійсь Плани, і якось вони там ДУМАЮТЬ ( бо напевне – мають і керівника неБАЙДУЖОГО ! ), то скоро вони й додумаються до того, щоб десь в себе на господарстві таки ВОРОЩУВАЛИ для ПРОДАЖУ молоденькі ЯЛИНОЧКИ в горщиках- вазонах, щоб опісля всяких святок з приходом весни – НЕ ВИКИДАТИ ДЕРЕВЦЕ, а таки – висадити в ҐРУНТ !!! Покажіть добрий приклад ( та втріть носа всяким невігласам і неукам ! ). А в Скала – Подільській ОТГ ( на Борщівщині ) – є й Дитячий ПАРК з штатом в 4 особини, й кошти виділяються РЕҐУЛЯРНО, й Дітей до такого – ну ніяк НЕ ГОДНІ залучати-приучати, не годні… А чо’ ? Ви обрали собі такого самого “керівника” що й в армії не бував ч/з “НЕ ГОДЄН” чи ч/з свою хитрожопість ? А ота керівниця того Дитячого ЗООпарку – була в нього “на хрестинах”, тобто – на вибОрах-перебОрах “не останньою” – в виборчій комісії… Та що там візьмеш з престарілих “працівничків”-сраколизів ? От тому й “маємол те що маємо” як сказанув Кравчук…

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *