У селі Бучацького району діти висадили 5 тисяч саджанців молодої сосни

27 листопада 2019 року незважаючи на холодну погоду, спільними зусиллями небайдужих села Бобулинці та села Вишнівчик Бучацького району, а зокрема учнів Вишнівчицької ЗОШ під керівництвом лісників села Зарваниця, а саме: Григорієм Івановичем Пизою та Петром Гурняком було посаджено близько 5 тисяч саджанців молодої сосни.

Дерева садили на території молодого лісу. Там де саджанці не проросли, насадили молодих дерев.  Про це йдеться на сторінці Рада Бобулинці.

-1 thoughts on “У селі Бучацького району діти висадили 5 тисяч саджанців молодої сосни

  • 06:13 | 1.12.2019 о 06:13
    Permalink

    От – видите : в селі, де НЕМА ( з різних причин, і спершу – фінансових ) утримувати ніякий Дитячий парк – таки ЛІСНИКИ – дбають про МАЙБУТНЄ, та ще й залучають Діток до корисної загальнодержавної СПРАВИ !!! Думаю ( і провірю ! ) що й не безкорисно Діти попрацювали, що ЛІСНИЦТВО таки щось купить цим працелюбам і своїм ПОМІЧНИКАМ чи до новорічних свят, чи навіть – до Святого Миколая… І ще думаю, що оскільки в того ЛІСНИЦТВА є якійсь Плани, і якось вони там ДУМАЮТЬ ( бо напевне – мають і керівника неБАЙДУЖОГО ! ), то скоро вони й додумаються до того, щоб десь в себе на господарстві таки ВОРОЩУВАЛИ для ПРОДАЖУ молоденькі ЯЛИНОЧКИ в горщиках- вазонах, щоб опісля всяких святок з приходом весни – НЕ ВИКИДАТИ ДЕРЕВЦЕ, а таки – висадити в ҐРУНТ !!! Покажіть добрий приклад ( та втріть носа всяким невігласам і неукам ! ). А в Скала – Подільській ОТГ ( на Борщівщині ) – є й Дитячий ПАРК з штатом в 4 особини, й кошти виділяються РЕҐУЛЯРНО, й Дітей до такого – ну ніяк НЕ ГОДНІ залучати-приучати, не годні… А чо’ ? Ви обрали собі такого самого “керівника” що й в армії не бував ч/з “НЕ ГОДЄН” чи ч/з свою хитрожопість ? А ота керівниця того Дитячого ЗООпарку – була в нього “на хрестинах”, тобто – на вибОрах-перебОрах “не останньою” – в виборчій комісії… Та що там візьмеш з престарілих “працівничків”-сраколизів ? От тому й “маємол те що маємо” як сказанув Кравчук…

Коментарі вимкнені.