У Скоморохах серйозний шкільний конфлікт


«Погляд» знову відвідав школу у селі Скоморохи Тернопільського району. Ще на першому дзвонику батьки 9-го випускного класу розповіли багато шокуючих речей про безчинство, яке діється в школі. «Погляд» вирішив першовересневу публікацію присвятити виключно святу знань, а далі розбиратись у чотирьохсторонньому конфлікті між директором Бонзюх Лесею Євгенівною, класним керівником 9-го класу Загурською Оксаною Станіславівною, учнями 9-го класу та батьками.

Перша розмова з батьками і класним керівником

Оксана Станіславівна –  молодий вчитель іноземних мов, яка прийшла викладати в школу відразу після інституту. «Мене відразу зробили класним керівником 5-го класу. Кабінет, в якому довелось працювати був в жахливому стані. Мені довелось разом з моєю сім’єю доводити його до ладу, витрачаючи чимало особистих коштів. Про компенсацію я і не мріяла, директор відразу сказала, що про це можу забути. З перших днів роботи, як директор, так і весь колектив, почав цькувати мене, як за брак досвіду, так і за любу, навіть найменшу помилку. Під гнів учительського колективу також попав і мій клас, якому довелось терпіти прямі особисті образи, заниження оцінок, надвимогливість до учнів та багато чого іншого. Зараз в мене забрали класні години, які роблять роботу практично не рентабельною. Можливо, я буду змушена відмовитись від класного керівництва», – прокоментувала класний керівник.
«Вони (учительський колектив, прим. редакції) мають наших дітей і нас ні за що. Це останній рік, випускний клас, який вела наша учителька, діти її полюбили і звикли до неї, цілком задоволені якістю викладання. Вони із радістю  прийшли до школи на перше вересня, а їм раптом говорять, що їх класний керівник більше не буде з ними! Це не припустимо! Проблема ця виникла ще з 5-го класу, але зараз вже перейдені всі межі. Діти перед першим вересня ходили до директора відстоювати свою вчительку! Все робиться для того, щоб діти не хотіли вчитись. Ви бачили, який сьогодні був гарний відкритий урок, але дітей ніхто ніколи не похвалить з інших вчителів, окрім класного керівника»,  – коментує пані Людмила, мама дитини 9-го класу.
«Це мої перші діти, я для них старалась неба прихилити, творчі уроки, індивідуальний підхід до навчання, позаурочна допомога, поїздки у Зарваницю, у Карпати, на екскурсії, походи на пікніки та прогулянки…», –  зазначає Оксана Станіславівна.
Батьки розповіли, що за минулий рік не проводилось жодних загальношкільних зборів, на що директор школи Леся Євгенівна заперечила, але протоколів зборів «Погляду» не надала для підтвердження та ознайомлення. «Погляду» розповіли батьки і класний керівник, що коли Оксана Станіславівна йшла на лікарняний і законно оформляла заміну, то ніхто уроків не проводив за неї, хоча кошти за це отримували. Прозвучала інформація, що діти не отримають підручників, які не здали гроші на ремонт школи і не повністю відробили практику. Нарікали батьки також на не відремонтований дитячий туалет, натомість якісно відремонтований учительський туалет, хоч гроші на ремонти школи було здано.

Розмова з директором

«Ця вчителька (Оксана Станіславівна, прим. редакції) хороша, претензій до сьогоднішнього відкритого уроку в мене немає, але є загалом претензії до проведення уроків. І ці проблеми потрібно вирішувати, часто не популярними методами. У мене є багато заяв батьків проти Оксани Станіславівни і це серйозна справа. Щодо книжок, то всі учні отримали книжки! Звісно, є брак підручників, в нас немає 100% забезпечення книжок і це загальноукраїнська проблема. Щодо ремонту туалету, то гроші не збирались, а батьки самі собі збирали і робили спонсорську допомогу у розмірі 30 гривень. Туалети дитячі досить великі і зробити повний їх ремонт не реально. Було зроблено ряд інших робіт (про повний перелік робіт можна ознайомитись з відео, – прим. редакції). Цього року я не отримала жодної копійки з бюджету. Ремонт учительського туалету робився не за батьківські гроші» – прокоментувала директор школи.

Загальношкільні збори

Як стало відомо, 4-го вересня о 14:00 були оголошені загальношкільні збори у Скоморохівській школі, на які «Погляд» вирішив завітати.

В школі за 15 хвилин до зборів, директор завітала до «проблемного» дев’ятого класу, де були присутні батьки, частково діти і класний керівник Оксана Станіславівна. Почалась суперечка. Батьки обурювались через старі і нові проблеми, які виникли вже після 1-го вересня – учениці-напівсироті (померла мама,-  прим. редакції), яка не здала гроші на ремонт школи і не до кінця відробила практику, врешті дали книжки, але як виявилось, найгірший комплект який тільки був у школі (деякі примірники з 94-го року). Окрім того, батьки обурювались, що на лінійці першого двоника директор навіть слівцем не згадали про випускний клас, чим дуже принизили учнів. Також батьки написали дві колективні заяви-скарги, які збираються «пустити в хід» не тільки до керівництва школи, але і на районному рівні.
Повний аудіозапис розмови:

Далі усі вирушили до актового залу на загальношкільні збори, де вирували не менші пристрасті. Пропонуємо переглянути відео:

 

 

Повний аудіозапис загальношкільних зборів:

Незабаром будуть коментарі представників освіти району та кваліфікованих педагогів.

Святослав Журовський

-1 thoughts on “У Скоморохах серйозний шкільний конфлікт

 • 10:13 | 6 вересня, 2011 at 10:13
  Permalink

  Директоршу в тюрму до Юлі. Молоду вчительку,як прогресивне сучасне покоління зробити директором школи. Най вона(вчителька) запишиться в Молоді Регіони, вони усьо порішают.

 • 11:06 | 6 вересня, 2011 at 11:06
  Permalink

  ЖАХ!!!!!! І це педагоги?!?!?!?!?! стид і срам!!!!! Нехай керівники приймуть міри і зроблять правильні висновки….Директор усьому винуватий,усе вона там “заправляє парадом” треба таких гнати в щию….

 • 13:10 | 6 вересня, 2011 at 13:10
  Permalink

  якщо дітям нестача пельменів штучних та печень,нехай провірять повара та її докоментацию,та диплом про освіту.Вразі відсутності документів та диплому,звільнити з роботи………ГАНЬБА ЧИМ ХАРЧУЮТЬСЯ ДІТИ!!!!!!!!!!!!

 • 20:33 | 6 вересня, 2011 at 20:33
  Permalink

  Таке враження,що школою командують працівники,а не дерехтор школи…..!!!!!

 • 22:32 | 6 вересня, 2011 at 22:32
  Permalink

  Чотирьох виперла, хто наступний?
  необізнаність батьків щодо обовязків і прав педагогів спричинює основну проблему зловживання керівництва школи, що всілякими способами намагаються зробити винними всіх навколо, тільки не себе.

 • 23:26 | 6 вересня, 2011 at 23:26
  Permalink

  Не можу погодитися з вашими коментарями,тому що директорку школи знаю дуже добре!!!По-перше людина з багаторічним досвідом роботи,по-друге хороший педагог і керівник школи,в якій я навчався.За всі роки праці в школі до неї не було жодних претензій!!!
  І нічого хорошого не можу сказати про “молоду” вчительку випускного класу.

  • 22:34 | 7 вересня, 2011 at 22:34
   Permalink

   Andreyka написав:”І нічого хорошого не можу сказати про “молоду” вчительку випускного класу.” А вона вас ТЕЖ вчила?
   ЯКЩО “не можете сказати нічого хорошого”, то скажіть те, що думаєте. Цікаво було б почути.

   • 16:46 | 8 вересня, 2011 at 16:46
    Permalink

    Цікаво,то я вам скажу.На уроки постійно запізнюється,замість пояснювання матеріалу розказує про свої проблеми,на уроці,як на базарі,хто чим хоче тим займається(мені відомо з власного досвіду).В мене виникає таке питання,якщо на вашу думку так повинен себе поводити “перспективний” педагог,то про що ми можемо говорити дальше?

 • 19:11 | 7 вересня, 2011 at 19:11
  Permalink

  Цілком підтримую попередній коментарій,директорка школи хороший керівник і педагог,а так звана “молода”учителька ще та аферісточка,яка і уроків ніколи толком не проводила,колишньго психолога давно пора відправити в псіхушку,бо саме вона заварила цю кашу.

  • 23:56 | 7 вересня, 2011 at 23:56
   Permalink

   Ви точно психолог? В мене таке враження, що комбайнер.

   • 16:34 | 8 вересня, 2011 at 16:34
    Permalink

    Послухайте шановний,я розумію що правда колить в очі,але попрошу без обід,я ж вас не ображаю,(хоча ваше ім”я саме говорить за себе)я просто говорю людям правду,щоб вони знали і розуміли про що йдеться,щоб не ображали безневинних людей,яким замість подяки плюють в душу.

 • 23:40 | 7 вересня, 2011 at 23:40
  Permalink

  люди….та зрозумійте що потрібно ламати стереотипи що директор школи це – ЦАР І БОГ….це такаж сама людина як ми звами…якась молода вчителька посміла порухати корону яка 35 років не знімалася…маю досвід подібних ситуацій де говориш про правила і ЗАКОН а у відповідь…ЯКИЙ ЗАКОН!?!?!?!?!? МАРІЯ ІВАНІВНА каже так і потрібно робити!!!!! зрозумійте лишень одне…директор школи НА РОБОТІ а не всебе
  у дома….

  ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ

  • 17:01 | 8 вересня, 2011 at 17:01
   Permalink

   Послухайте шановні!По-перше,директорку звати Леся Євгенівна,а по-друге,якщо ви взагалі далекі від цієї справи,не знаєте ні вчителів,ні директорки,то краще свої коментарії залишайте при собі,бо повірте серце болить,коли директорку обливають брудом,замість того,щоб дякувати.

   • 23:52 | 8 вересня, 2011 at 23:52
    Permalink

    пані Наталя….якщо ваш коментар Ви написали щодо мене то відповідь буде такою….Я дійсно не знаю цього колективу і директора школи,але переглянувши дане відео не озброєним оком бачу що директор ЦАРЮЄ і пригнічує думку колективу….На відео з батьками то там просто ЖАХ!!!! Повний НЕПРОФЕСІОНАЛІЗМ, відсутність такту і поваги до батьків….Директор не те щоб прислухатись до зауважень і пропозицій досить розумних батьків,вона ще намагається їх вчомусь звинуватити і переконати що вони помиляються….ЦАРІВНА забулася що перед нею не її підлеглі яких вона може вигнати з роботи а батьки дітей яких вона і їй подібні випускають в ЖИТТЯ…Чого повчального і який приклад вона закладає в серця тих дітей????
    Задумайтесь…..Діти наше майбутнє….
    МИР УСІМ

 • 04:23 | 8 вересня, 2011 at 04:23
  Permalink

  Компас може показувати тільки на північ. Тому якщо люди говорять правду і не притягують стрілку на себе магнітом то вони не можуть посваритись. Бог заповідав нам любов і мир. Змиріться і Бог вам віддячить. Нехай їхнє буде зверху.

 • 04:41 | 8 вересня, 2011 at 04:41
  Permalink

  Ви будете подивовані, але москалики підробили вірш Тараса Шевченка
  “Не завидуй” у Кобзарі.

  Не завидуй багатому,
  Багатий не знає
  Ні приязні, ні любові —
  Він все те наймає.
  Не завидуй могучому,
  Бо той заставляє.
  Не завидуй і славному,
  Славний добре знає,
  Що не його люди люблять,
  А ту тяжку славу,
  Що він тяжкими сльозами
  Вилив на забаву.
  А молоді як зійдуться,
  Та любо та тихо,
  Як у раї, — а дивишся:
  Ворушиться лихо.
  Не завидуй же нікому,
  Дивись кругом себе,
  Нема Бога на землі,
  Хіба що на небі.

  То був оригінал

  Москалі переробили одну фразу що міняє всю суть

  Не завидуй багатому,
  Багатий не знає
  Ні приязні, ні любові —
  Він все те наймає.
  Не завидуй могучому,
  Бо той заставляє.
  Не завидуй і славному,
  Славний добре знає,
  Що не його люди люблять,
  А ту тяжку славу,
  Що він тяжкими сльозами
  Вилив на забаву.
  А молоді як зійдуться,
  Та любо та тихо,
  Як у раї, — а дивишся:
  Ворушиться лихо.
  Не завидуй же нікому,
  Дивись кругом себе,
  Нема раю на всій землі,
  Та нема й на небі.

  Як мало змінено, а яка зневіра сіється. Уступіть одне одному, будьте людьми. Бог дасть кусень хліба, бо він добрий.

 • 23:17 | 8 вересня, 2011 at 23:17
  Permalink

  У коментарях немає нічого конкретного про молоду вчительку. То в чому її ВИНА?

  • 06:25 | 9 вересня, 2011 at 06:25
   Permalink

   В тому, що не підкорилась диктатору.

  • 12:07 | 11 вересня, 2011 at 12:07
   Permalink

   Цікаво,то я вам скажу.На уроки постійно запізнюється,замість пояснювання матеріалу розказує про свої проблеми,на уроці,як на базарі,хто чим хоче тим займається(мені відомо з власного досвіду).

 • 17:10 | 9 вересня, 2011 at 17:10
  Permalink

  та молода вчителька сама краща учителька з усіх, що є!!!!
  а це все сталось через педагогівський колектив! є дві такі учительки мати та дочка через яких Оксана Станіславівна завжди получає…вони слова їй на педраді не дають сказати….. це не реально терпіти…
  а дерехтор просто не має виходу …і йде за ними тому… що … якшо вона піде за молоду учительку то втратить 2 учителя із спеціальністю яку зараз важко знайти…хоча у Оксани Станіславівни теж важкі предмети…
  це досить заплутана історія…але колись це повинно було вирішитись!

  • 22:38 | 9 вересня, 2011 at 22:38
   Permalink

   Ота “дочка” напевне уже забула,як зустрів її колектив школи.Не було такого учителя ,який би не обмовив словом її,уроку-без згадки ” учительки-молодої” не було.І це все відбивалося на тих учнях,в яких була класним керівником і які її підтримували,тому що було це не у підтримку педагогічного колективу.

 • 18:30 | 9 вересня, 2011 at 18:30
  Permalink

  На жаль, таке відбуваэться в багатьох школах району, повірте. Ще Черчіль сказав, що у директора школи влади більше ніж у прем`єр міністра, і це правда. А освітянському керівництву району, мабу, вигідні такі директори, бо вони їх дуже і дуже захищають. От така наша освіта, отак ми виховуємо дітей, а хто пропагує повагу до дітей, намагається розкрити їх особистості, та ще й непреведи Боже користується повагою у батьків – це небезпечна людина, і “освіті” такі працівники непотрібні!!!! А про те, що директор може втратити педагогів зі спеціальністю, яку важко знайти – не смішіть людей!!! Сьогодні на ринку праці черга на вчителя-100 чол. на місце. До того ж відділ кадрів нашого району швидко і корисно для себе вирішую такі питання, не втигнеш оглянутись.

 • 21:13 | 9 вересня, 2011 at 21:13
  Permalink

  Шановне панство, я знаю особисто директора школи багато років і можу з упевненістю стверджувати, що вона педагог і людина з великої букви, вона вкладає в роботу багато сил, здоровя і багато робить для школи. Зрозумійте нарешті, що на наші школи нічого не виділяється, а їх треба підтримувати в порядку. Ці батьки просто вискочки, які насправді не бачать нічого і не цінують. Щодо молодої вчительки, то повірте, вона далеко не спеціаліст високого класу, принаймні у своєму предметі – німецькій мові.

  • 12:25 | 11 вересня, 2011 at 12:25
   Permalink

   Стверджувати можуть лише результати роботи директора, а це діти і батьки.

 • 22:07 | 9 вересня, 2011 at 22:07
  Permalink

  Я теж знаю багато директорів Тернопільського району, та, на жаль, мало хто з них любить своїх підлеглих без гарного “Дякую”. І години знаємо як роздаються, де далеко не враховується кваліфікація і майстерність вчителя, головне “Дякую” і то добре!!! А як з`явиться на горизонті хтось з кращим “Дякую” о тоді і виходять такі ситуації, а з батьками завжди можна знайти спільну мову, але лише в тому випадку коли є чіткість і прозорість у відчитуванні витрат, а, перепрошую, якраз чіткості у цьому питанні на відео якрказ не було.

 • 23:55 | 9 вересня, 2011 at 23:55
  Permalink

  Ота “дочка” напевне уже забула,як зустрів її колектив школи.Не було такого учителя ,який би не обмовив словом її,уроку-без згадки ” учительки-молодої” не було………..

 • 09:31 | 10 вересня, 2011 at 09:31
  Permalink

  Якщо ви не почули відповіді на відео, послухайте його ще раз до кінця, директор чітко перерахувала на що були витрачені кошти. Зрештою, що на теперішній час та сума значить. А предявляти якість претензії з боку батьків за тридцять гривень- це сміх тай годі.
  А ще зауваження до шановних журналістів. Що значить оте ваше “безчинство” на початку статті. Ви ще не розібралися в ситуації, а вже пишете, що там безчинство. Ви ще не бачили безчинства! Поцікавтеся скільки батьки у Тернополі здають добровільно примусово і що там робиться.І не треба висвітлювати ситуацію однобоко – це не професіонально…

  • 12:23 | 11 вересня, 2011 at 12:23
   Permalink

   Справа не зовсім у 30-ти гривнях і на що вони були потрачені. Батьки обурюються, що їх дітей мають ні за що.
   А щодо “безчинства”, то це думка батьків, а не журналіста.

 • 10:30 | 10 вересня, 2011 at 10:30
  Permalink

  якщо це булоб десь на виробницві чи на заводі то жодних претензій не булоб….А ТУТ ШКОЛАААА!!!!! ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ!!!! Директор який 3 5 Р О К І В !!!!!! керую….Який тут ПЕДАГОГІЧНИЙ підхід!?!?!?!?!?! Г А Н Ь Б А….

  • 18:37 | 10 вересня, 2011 at 18:37
   Permalink

   Рєбята певно трошки *** тут на вашому кущі (я про Грабовець, ТУСтулуг, Баворів і іже з ними): вчаться їх діті, нюхайть гімно в туалетах, пилюку в спортзалах, а їм шкода бабла здати на ремонти. Правильно, краще пропьєм і все. Та шо там гроші – шкода вазонка принести до школи, лишній раз сраку свою принести до тої школи і побілити клас. А на збори ходять 20-30 чоловік, бо не просихають певно. Той кущ, то повна відсталість. Села – повна відстала задниця (30 відсотків чоловічого населення – синяки). Заробіток – птахофабрика чи дорожні роботи. Ось і все. Але коли ти вже в повному гімні, як той виступаючий тато, то треба когось опустити ше глибше, щоб виглядати вище за нього. Перш за все треба дивитися на себе. А тоді, бач, і в селі покращиться стан, а тоді, може, і в школі (хоча в школі в останній момент), бо народу все-одно посрати, де їх діти будуть вчитися. Їм посрати на своїх дітей. Та і на чужих посрати. Б***кі села, б**кий люд! Чесно! Справжня правда, хто не знає, хай проїдеться і просто на дорозі постоїть з пів-годинки. Щасливо. Думайте.

   • 14:37 | 11 вересня, 2011 at 14:37
    Permalink

    Що до СЕЛА!!!то нехай “ВЛАДА СЕЛА” піднімуть свої зади і глянуть,що діється у СЕЛІ!!!!!!!!!!!!!!

   • 22:02 | 2 жовтня, 2011 at 22:02
    Permalink

    слухай…якшо ти не знаєш то не говори лишнього….краще подивися де живеш ти…в якому гімні ти!!!!!! а потім кажи про когось….це просто не допустимо таке поводження….ти не забувся..шо ти говориш про людей а не про худобу! Май совість, задумайся про себе…..

 • 17:24 | 11 вересня, 2011 at 17:24
  Permalink

  Баворів, дуже сильна школа, там багато дітей-переможці олімпіад, різних конкурсів, висока успішність у навчанні. Не знаю, як на рахунок батьківських граошей, але ще не приходили відомості, щоб там незаконно, будь-якими способами виганяли вчителів. А як та вчителька така погана, то чому батьки за нею йдуть, і їх(батьків) так багато? Чи вони всі “немудрі”, а хтось один в школі “наймудріший?

  • 17:41 | 11 вересня, 2011 at 17:41
   Permalink

   Де ви там побачили багато батьків? Дві вискочки плюс психолог, яка очевидно усе там закрутила. І ніхто ту вчительку не виганяв, вона просто захотіла більше ніж ставку і тепер вимахується. А щодо викладання предмету, то на неї чимало скарг, від батьків, до речі.

 • 20:20 | 11 вересня, 2011 at 20:20
  Permalink

  Доброго дня! Варто відзначити, що деяким коментаторам бракує навіть елементарної грамотності, адже, враховуючи рівень викладання Лесі Євгенівни, колишні і теперішні її учні прості слова “дЕрЕХтор” та”дОкоментацИя” знають як написати правильно, навідміну від тих, які лузгають соняшник під час уроку. А батькам раджу звернути увагу на те, як їхні “любі” діти поводять себе у школі. Та що й казати, яблуко від яблуні не далеко падає – це видно неозброєним оком з “толерантного” ставлення та вміння вести дискусію самих же батьків.
  Люди, з чого ви роздуваєте скандал? І зовсім річ тут не у директорі, і не у педагогах, і навіть не у харчуванні та, вибачте, туалетах… Витоки пішли з того, що образили “любезного” вчителя, який взагалі, я говорю насамперед про думку вихованих та розумних людей, які бажають для своїх дітей якісної освіти, нічого хорошого не навчила дітей, окрім як розповідей про своє нещасливе життя. А Лесі Євгенівні ще дякувати треба, адже такий пласт знань не у кожному інституті дать, це я говорю з власного досвіду. Із її великим серцем та професійним підходом до учнів, які насамперед бажать вчитися, директору місце в університеті поміж кандидатів та доцентів, але аж ніяк не займатися питаннями туалету…
  І ще… Ледь не забула… Ганьба таким журналістам, які висвітлюють подію лише з однієї сторони, не з’ясувавши істини. Говорю як журналіст журналістові…

  • 07:30 | 12 вересня, 2011 at 07:30
   Permalink

   Колишня учениця, ви цураєтесь свого імені 🙂 ? Ви точно журналіст? 🙂 Можете похвалитись власними журналістськими дослідженнями? Та яке?! Вам навіть соромно своє ім’я вписати 🙂

   Так от, шановна, є відео та аудіо фіксація подій, на якій кожен мав змогу висловитись. Якщо є бажання далі висвітлювати подію, у кожної з сторін, так званого, конфлікту є мій телефон.

   А якщо у вас є якісь цікаві подробиці, то напишіть на адресу редакції ваші контактні дані. Маєте можливість відбілити своїх учителів.

   • 12:48 | 23 вересня, 2011 at 12:48
    Permalink

    Вибачте, я ні перед ким не зобов’язана доводити рівень своєї освіченості та компетентності. Я ж вас не запитую про “власні журналістські дослідження”, хоча б могла… Це дуже не етично з вашої сторони – “грузити” такими речами… А форум – це вільне висловлювання своїх думок…

  • 16:26 | 12 вересня, 2011 at 16:26
   Permalink

   Розмова з директором

   «Ця вчителька (Оксана Станіславівна, прим. редакції) хороша, претензій до сьогоднішнього відкритого уроку в мене немає, але є загалом претензії до проведення уроків. І ці проблеми потрібно вирішувати, часто не популярними методами. У мене є багато заяв батьків проти Оксани Станіславівни і це серйозна справа. Щодо книжок, то всі учні отримали книжки! Звісно, є брак підручників, в нас немає 100% забезпечення книжок і це загальноукраїнська проблема. Щодо ремонту туалету, то гроші не збирались, а батьки самі собі збирали і робили спонсорську допомогу у розмірі 30 гривень. Туалети дитячі досить великі і зробити повний їх ремонт не реально. Було зроблено ряд інших робіт (про повний перелік робіт можна ознайомитись з відео, – прим. редакції). Цього року я не отримала жодної копійки з бюджету. Ремонт учительського туалету робився не за батьківські гроші» – прокоментувала директор школи.

   А це що не 2 сторона?

 • 11:59 | 12 вересня, 2011 at 11:59
  Permalink

  Шановна редакція “Погляду”, пропоную Вам звернути увагу і на школу у с. Грабівцях, де розгортаються аналогічні події, тільки ніхто в полеміку не грався, вчителька, яку намагались “виштурхати” подалась до Прокуратури, після перевірки якої директор школи потрапила у лікарню!!! Людям просто уривається терпець від свавілля, безчинства і беззаконня!!!

 • 14:09 | 12 вересня, 2011 at 14:09
  Permalink

  Та це ягыдки у порівнянні з тим, що твориться у великих школах району, де керівниками є любимчики районовського начальства…

  • 07:07 | 14 вересня, 2011 at 07:07
   Permalink

   Усі поглядівські провидці зараз у відпустці. Діліться інформацією, будемо висвітлювати.

 • 13:05 | 13 вересня, 2011 at 13:05
  Permalink

  “ПОГЛЯД” краще б поцікавився яким чином проходить атестація педагогічних кадрів Тернопільського району… Що є основним “аргументом”… А то товчуть молоду вчительку з переферійної школи…

  • 14:12 | 13 вересня, 2011 at 14:12
   Permalink

   напишіть на електронну адресу “Погляду”, будемо розвивати і цю тему

 • 23:30 | 13 вересня, 2011 at 23:30
  Permalink

  Конфлікт між директором та батьками а спихають на молоду вчительку!

 • 07:51 | 14 вересня, 2011 at 07:51
  Permalink

  Ну що там ? Директорша ще на волі ? Чому ? Мені цікаво чому прокуратура ще спить ? Мабуть очікують хабара ….

  • 17:49 | 14 вересня, 2011 at 17:49
   Permalink

   Райно-облно-директор-одне кодло тому на волі

   • 11:30 | 15 вересня, 2011 at 11:30
    Permalink

    Степане, згідна з тобою на 350 відсотків!!!!
    Бо ж хто керує відділом освіти в Тернопільському районні та кадровою службою того відділу?!?!?! Це з однієї й тієї ж зграї ЗАПОРОЖАН — ДЕМКІВ — диреХтор усім директорам ЦЬОМИК (все управління ще до нині регоче над “конкурсом” який організував Запорожан, аби протягнути цього великого диреХтора, якого ледь викурив зі школи Миколенко, у свої підсобники) + тепер уже й БРИК…

 • 17:52 | 14 вересня, 2011 at 17:52
  Permalink

  Люди не ходіть на батьківські збори! Правди казати не можна!

  • 20:57 | 14 вересня, 2011 at 20:57
   Permalink

   Ви – це певно той, хто за пельмені розривався там? Ви вразили надзвичайно своєю “правдою, мудрістю та глибиною думки”? Як вам не стидно???????????????!!!!!!!Робити не маєте що?? Зовсім з катушок зїхали???

 • 18:20 | 14 вересня, 2011 at 18:20
  Permalink

  Оксана Станіславівна-ви супер!!!

  • 18:31 | 14 вересня, 2011 at 18:31
   Permalink

   Надя ти права така людина перший раз зустрілася мені в житті! Дякую вам за допомогу!Хто хоче вчитися той вчиться; мене вона навчила! Коли Вона пропрацює 35 років так як дехто то уявіть собі!!!

   • 19:51 | 14 вересня, 2011 at 19:51
    Permalink

    Our teacher is the best!!!!!!!!!!!!!!!

 • 20:52 | 14 вересня, 2011 at 20:52
  Permalink

  Вибачте, якщо ви називаєте хорошим, суперовим вчителем того, в кого учні в англійській ні бум-бум, то як ви собі поганого уявити можете???? Хороший вчитель – це передусім той, який дає знання!!!!

  • 08:24 | 15 вересня, 2011 at 08:24
   Permalink

   Ада ви бідна людина – наклепниця!

   • 17:57 | 15 вересня, 2011 at 17:57
    Permalink

    У чому ж полягає мій наклеп? Назвіть мені хоча б одного із 17 учнів 9-го класу, хто там вміє читати чи сказати елементарне речення англійською?

    • 18:16 | 15 вересня, 2011 at 18:16
     Permalink

     Ада ти хто для дирекціі школи? Кум брат сват коханець????????????

     • 18:22 | 15 вересня, 2011 at 18:22
      Permalink

      Ніхто. Просто знаю людей і ситуацію і болить душа, коли людину обливають брудом, яка того не заслуговує, а навпаки. А ви на моє запитання не відповіли…..

     • 21:58 | 22 вересня, 2011 at 21:58
      Permalink

      Дорогий учень, а хто для молодої вчительки ви, що так виступаєте на її захист???

 • 00:34 | 15 вересня, 2011 at 00:34
  Permalink

  Yak na mene,Oksana Stanislavivna duje schiro dilitsya svoimi znannyami.Vchitelka yaka e dobra i spravedliva!!!Stosovno derektora,ya krasche promovchu…

 • 12:30 | 15 вересня, 2011 at 12:30
  Permalink

  Правди не любить ніхто!

 • 16:12 | 15 вересня, 2011 at 16:12
  Permalink

  Степане, згідна з тобою на 350 відсотків!!!!
  Бо ж хто керує відділом освіти в Тернопільському районні та кадровою службою того відділу?!?!?! Це з однієї й тієї ж зграї ЗАПОРОЖАН — ДЕМКІВ — диреХтор усім директорам ЦЬОМИК (все управління ще до нині регоче над “конкурсом” який організував Запорожан, аби протягнути цього великого диреХтора, якого ледь викурив зі школи Миколенко, у свої підсобники) + тепер уже й БРИК…

 • 16:15 | 15 вересня, 2011 at 16:15
  Permalink

  Й що, Степане, начальство ні пари з уст?! Особливо Сяня Петрівна — Кум, Бог і Цар в райВино…

  • 18:06 | 15 вересня, 2011 at 18:06
   Permalink

   Ну так! Валентино, запас брехні вичерпаний. за брехню у пеклі горітимуть.Позор!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! а не вихователі наших дітей!

 • 18:01 | 15 вересня, 2011 at 18:01
  Permalink

  Діти! Люди! Не йдіть в школу працювати! Легше пасти корову і годувати свині! За усіма педагогами псіхушка плаче.

 • 19:40 | 15 вересня, 2011 at 19:40
  Permalink

  Я так зрозумів,що Ви Світлано тим і займаєтесь,що пасете корів…а педагогів попрошу не ображати,хоча про що можна говорити це напевне Ваш рівень…

 • 20:09 | 15 вересня, 2011 at 20:09
  Permalink

  Ада ти чого паришся? Тобі скільки запропонували і чого? Може ти мітиш на місце вчителя іноземноі мови? Чи ти з того кодла? ТОбі у ньому добре?

 • 20:20 | 15 вересня, 2011 at 20:20
  Permalink

  Бог розсудить всіх!!!! Задумайтеся!!!! Ада ти будеш у пеклі за язик підвішана!! Ти чула дзвін а не знаєш звідки він!

 • 20:49 | 15 вересня, 2011 at 20:49
  Permalink

  З вами нема про що говорити. Усіх гребете під одну гребінку…

  • 10:09 | 16 вересня, 2011 at 10:09
   Permalink

   Cтепане, дякую!
   Такі, як ЦЬОМИК, КРАКОВЕЦЬКА та їх патрон ЗАПОРОЖАН, що всі вийшли із Буцневого, від сорому не червоніють, бо його у них немає… Про Сяню Петрівну й навіть говорити не хочеться…

  • 17:21 | 18 вересня, 2011 at 17:21
   Permalink

   Ада ти точно з тоі помийноі ями!

 • 17:07 | 16 вересня, 2011 at 17:07
  Permalink

  От в тому вся наша і біда, що ми поговорили, пообурювались, а толку з того? Чи комусь стало соромно. чи когось звільнили з роботи? Яке було багно таке і лишилось. І далі весь цей бардак буде продовжуватись, і далі людськими долями будуть гратись, і біда, що не можливо того змінити!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 17:18 | 18 вересня, 2011 at 17:18
   Permalink

   висновок абсолютно правильний! то є кодло зміів!!!!!! забули про те що Бог бачить все!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 22:06 | 19 вересня, 2011 at 22:06
  Permalink

  А хто тоді ви, ті, які так захищаєте інший бік піраміди? Ви ж також чули дзвін, але не знаєте, де він. Ну хто із вас хоч раз спілкувався із директором школи, хто знає її особисто??? Як ви смієте говорити про те, чого не знаєте, а посилаєтесь лише на відео, яке, до речі, подане не у повному обсязі, а основні питаннячка про молодого вчителя залишились поза кадром?

  • 08:51 | 22 вересня, 2011 at 08:51
   Permalink

   Справа не у молодому вчителю! а ти Ада таки мітиш на щось! Фу!!! Як то бридко сраку лизати! коли наша вчителька пропрацює 40 років тоді будете іі рівняти до пенсіонерів що так гарно вчать дітей обзивають і виганяють з уроків!

 • 08:55 | 22 вересня, 2011 at 08:55
  Permalink

  Так у нас допомагають молодим спеціалістам! Гнати в шию пенсіонерів!!!!!!!!!

 • 08:58 | 22 вересня, 2011 at 08:58
  Permalink

  Справедлива а ти особисто спілкувалася з молодим вчителем? Дай відповідь!

  • 22:07 | 22 вересня, 2011 at 22:07
   Permalink

   Так, особисто, і не на рівні простого спілкування. Можу лише сказати, що нічого корисного звідти не взяла для себе…

 • 09:02 | 22 вересня, 2011 at 09:02
  Permalink

  Дурдом повний! Звернення до молодого вчителя: Втікай!

  • 11:59 | 22 вересня, 2011 at 11:59
   Permalink

   Ада тобі не варта вступити і вслід молодого вчителя! Всі ви аферисти!!!!!!!!!!!

 • 10:50 | 22 вересня, 2011 at 10:50
  Permalink

  Дурдом розпочинається з кадровика райВина…

  • 12:02 | 22 вересня, 2011 at 12:02
   Permalink

   Валентино Ви праві! Де ж крук крукові око вибере!

 • 12:15 | 22 вересня, 2011 at 12:15
  Permalink

  Люди, вставайте з колін! Не будьте такі лицемірами, як Снітинський Ігор Мартинович! Він захистив брехню директора школи,потоптав нас усіх! Подумайте, чи варто казати, що падає дощ, коли вам плюють в очі!

  • 18:39 | 22 вересня, 2011 at 18:39
   Permalink

   Снітинський Ігор Мартинович?
   Хіба може бути ЛИЦЕМІРОМ людина,яка є глибоко віруюча і ходить до Дому молитви (на Лепкого)?
   В ЧОМУ його ЛИЦЕМІРСТВО?
   І як він “захистив брехню директора”?!

   • 22:17 | 22 вересня, 2011 at 22:17
    Permalink

    Христина!Снітинський забув,що він голова батьківського комітету школи! про це йому нагадали тільки 1вересня 2011року!Ніякоі участі у зборі грошей і в ремонті школи він не приймав,так він сказав перед батьками,цим розпоряджалася директорка:1 На обіди в початкових класах збирала продукти і по 10грн;2 В старших класах збирала продукти і по 50грн;3 Хто не відробив практики по 100грн;4 На ремонт школи по 30грн!А він збрехав перед комісією,що всім займався він і гроші збирав і ремонтом керував! Навіщо шукати віру,якщо іі немає в серці, своєю поведінкою зрадив своіх сестер і братів!Це визиває недовіру до іх церкви!

    • 11:02 | 23 вересня, 2011 at 11:02
     Permalink

     На відео Снітинський каже, що НЕ Є ГОЛОВОЮ батьківського комітету!!!
     А потім – ВІРУЮЧИЙ-ПЯТИДЕСЯТНИК БРЕШЕ????
     БРЕШЕ, ЩОБ ПОКРИТИ пані директорку???
     То – КОМУ ВІРИТИ????

 • 14:52 | 22 вересня, 2011 at 14:52
  Permalink

  Випадково побачила в інтернеті відео про Скоморохівську школу і була шокована! Я теж була ученицею Лесі Євгенівни. Низький уклін їй за ті знання, які отримала на її уроках. Що до Галини Миколаївни , то теж їй низько вклоняюсь. Це Вчитель від Бога. Сьогодні , в 45 років я можу без проблем розвязати будь-яке завдання з математики ,хоч в житті і роботі з цим предметом не стикаюся. А Людмила Іванівна-стидоба. Це яким потрібно бути педагогом, щоби пообдирати шпалери зі стін (бо це її), нехай би ще з унітазу забрала , там теж дещо її.Можливо, богато коментаторів не знають що цей батько, який так завзято виступав на батьківських зборах – рідний брат Людмили Іванівни, а молода вчителька , яка “заварила цю кашу” – подруга Людмили Іванівни. Ось і можна висновки зробити звідки вітер дує.Любомир! Де твоя людська гідність і учнівська вдячність? Леся Євгенівна твій класний керівник.Якраз коли ти навчався в девятому класі, Вона здобула перемогу на районному та обласному конкурсі.Їй присвоїли звання “Вчитель року” ,”Вчитель методист” і присвоєна вища категорія. Хіба цього мало ? Якщо дехто каже,що в неї корона на голові – то цю корону Вона заслужила невтомною працею, і гідна її носити. А Галина Миколаївна вчила тебе математики, і видно добре навчила, раз вмієш рахувати гроші на ринку за “соломяні діди”, а в школі , сам не здавши гроші на ремонт , рахуєш гроші шо здали інші батьки. Схаменися і вибачся перед цими людьми, бо молода вчителька нині є а завтра нема, а тобі між своїми людьми (батьками,вчителями) жити далі. А ті , що ніби то тебе підтримали на зборах, пізніше шкодували що це зробили.
  Шановні педагоги Скоморохівської школи! Пригадаєте історію розпяття Ісуса Христа.Він звернувся до Господа:”Батьку,прости їм . Бо не відають вони,що роблять “.Так і ви,пробачте своїх невдячних учнів, бо не розуміли вони , шо виставили на посміховисько не вас -а себе.
  Р.S.Що до відгуків , то правдиво може написати лише той , хто безпосередньо знайомий з цими людьми.Все що пишуть інші – “брєд сивої кобили.” Молодій (віруючій) вчительці не личить створювати такі конфліктні ситуації! Якщо хочеш щоб тебе розуміли і поважали -не будь Юдою.

  • 18:07 | 22 вересня, 2011 at 18:07
   Permalink

   “брєд сивої кобили.”-Любимий вислів Лесі Євгенівни! Ясно хто писав! А конфлікт почався через ту вчительку, яку мама молодого коханця била шваброю, дерла волосся і коралі! Ганьба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ТО такими губами вони святий хліб цілують!Стид!!!!!!!!!!!! Ось яке виховання! Ось зразковий приклад вчителя року!

  • 22:19 | 22 вересня, 2011 at 22:19
   Permalink

   Маєте рацію, Аліно!!! Такі речі може сказати лише та людина, яка оцінює важку працю, а не халтуру, об’єктивно!

 • 17:28 | 22 вересня, 2011 at 17:28
  Permalink

  “брєд сивої кобили.” -це любимий вислів Лесі Євгенівни! Здогадайтеся хто писав! Чого вчіпилися молодоі вчительки? Юда той хто поза очі говорить, ціла школа таких! Конфлікт почався з тоі вчительки, яку шваброю била мама іі коханця,дерла волосся і коралі! Фу!!!!!!!!!!

 • 17:41 | 22 вересня, 2011 at 17:41
  Permalink

  Ви брехуі! А Гроші вас хто вчив красти? Та ясно що та вчителька яка має 40 років стажу!

 • 23:15 | 22 вересня, 2011 at 23:15
  Permalink

  Молоді вчителі,як кістка в горлі!Адже вони живуть новими передовими ідеями!Вам таких непотрібно, що вам чужі діти! Ви спішете вас вдома чекають свині,кури,корови!Тому вижили ви уже трьох молодих спеціалістів,створили такі умови що змушені були розрахуватись!Чому ж твердити,що молода вчителька нині є,а завтра нема!То що ваші плани?Так,ви спланували позбутися молодого спеціаліста! *вчителько року!* *вчителю методисте!* у вас,як у людини,немає насамперед ЛЮДЯНОСТІ!Ви обікрали батьків,державу,Скоморохи зі своім синочком і завидуєте чесно заробленим грошам!У вашому колективі панує атмосфера обзивань,обмовлень,брехні,обкрадань!! Ви неварті навіть згадати святе ім*я Господа!Самі ви створили цей конфлікт!Наші діти не є дурні не є дебіли! ви не навчили іх читати і писати по-украінськи!То як ім вчити всі інші придмети!Директорко,що навчила твоя доця наших дітей по німецьки коли працювала? Молода вчителька зробила багато!!!! Вона ніколи нікого не прозивала! Наших дітей любить такими ,які вони є!!!!!!Щоб захистити Іх назвала*Діти світла* за це іі назвали сектанткою!Це ваша робота Леся Євгенівна!!!!Наша вчителька християнка! Конфлікт створили ви!Ви самі юди з малоі букви!схаменіться!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 18:13 | 23 вересня, 2011 at 18:13
  Permalink

  Ей Аліни з першого поверху! Чому затихли!

 • 21:42 | 23 вересня, 2011 at 21:42
  Permalink

  Моя вчителька гарна!Хороша!Дайте нехай вона випустить наш 9клас! і ми разом будемо випускниками!Ми-це учні і наша вчителька!

 • 10:00 | 25 вересня, 2011 at 10:00
  Permalink

  Юліє Володимирівно, а ще запроси Сяню Петрівну з райВина!

 • 10:09 | 25 вересня, 2011 at 10:09
  Permalink

  Називайте людей своїми іменами, Лесю Петрівну, завкадрами районного відділу освіти.

 • 15:52 | 25 вересня, 2011 at 15:52
  Permalink

  Та, про кого ви пишете не “ЛЕСЯ”!!!! Далеко не тезка Лесі Євгенівни!!!
  Вона записана “ОЛЕКСАНДРА”!!! Тобто, Сандра — Сяня …

  • 16:47 | 25 вересня, 2011 at 16:47
   Permalink

   Валентино, ви багато знаєте про тих брехунів, напишіть більше щоб люди знали!!!! будь ласка! А то вони думають що світом керують!То все блядство цвіте і пахне!

 • 16:53 | 25 вересня, 2011 at 16:53
  Permalink

  Сонце світить,дощ іде,ну а Бейжа гній везе,Свєтя взаду поганяє-то ся школа називає! А коза в заду стрибає ніби розуму не має!

 • 16:58 | 25 вересня, 2011 at 16:58
  Permalink

  Там якби почав називати все і всіх своіми іменами, ой ви просто неуявляєте, які би матюки треба було б вживати!

 • 17:36 | 25 вересня, 2011 at 17:36
  Permalink

  Юро, дай Вам Боже здоров’я!
  Правду кажете… Ви теж їх знаэте! Й, сподіваюсь, краще від мене… Чог ж тоді мовчите???

 • 22:58 | 25 вересня, 2011 at 22:58
  Permalink

  справжня жива комедедія

 • 23:08 | 25 вересня, 2011 at 23:08
  Permalink

  Добрий день, шановні сьні петрівні учительки,з першого поверху іти Лесю.Вмене таке враження що вас взяли по оголошенню!!!!!!!!!!!!!

 • 18:19 | 26 вересня, 2011 at 18:19
  Permalink

  Я можу зрозуміти людей, які поважають школу, можу зрозуміти людей, в яких є претензії до школи. Прочитавши усі ці коментарі, можна зробити один висновок: людина, в своєму житті помічає, завжди, чужі помилки, а своїх в неї немає! Це ісина! Перед тим, як критикувати когось, необхідно дати характеристику собі, бо всі ми люди, і всі ми робимо помилки!Важливим є вміти їх виправляти.

  Сократ говорив:”Скажи мені щось, щоб я тебе побачив”. Часто ми поливаємо брудом інших людей, вважаючи що так правильно, але ми не замислюємося над тим, що ми, люди, не маємо права судити, навіть, коли людина і заслуговує найгіршого!

  • 20:00 | 26 вересня, 2011 at 20:00
   Permalink

   Мова йде не про школу,а про так званий професійний колектив,вчительок,які колотять багно в тій помийні ямі,знущаючись над дітьми,заставляють мити унітази коридори.І всім тим заправляє вчитель року великомудра Леська(мяхко сказано).Позор і ганьба!!!!!

   • 20:11 | 26 вересня, 2011 at 20:11
    Permalink

    Юра ти правий 100%! це у них таке виховання! це вчителі року! Люди та цеж губителі ваших дітей! вони калічать дитячі психіки!

 • 19:57 | 26 вересня, 2011 at 19:57
  Permalink

  Усі вже сплять спокійно,позбулися кошмару під назвою*молода вчителька*!

 • 19:59 | 26 вересня, 2011 at 19:59
  Permalink

  Повна школа проституток!

  • 22:12 | 26 вересня, 2011 at 22:12
   Permalink

   Юра-ви хам з великої літери!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • 14:12 | 29 вересня, 2011 at 14:12
    Permalink

    Дякую за комплімент!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 20:05 | 26 вересня, 2011 at 20:05
  Permalink

  Бейжа-марія степанівна! фу! дорогу вперед передом пробиває!гидко!!!

 • 22:18 | 26 вересня, 2011 at 22:18
  Permalink

  Андрій і Юра це часом не одне лице….Таке враження що пише одна людина,якщо Вас можна так назвати,яка живе тільки тим щоб когось образити!!!ВАМ повинно бути стидно!!!!!!!

 • 14:17 | 27 вересня, 2011 at 14:17
  Permalink

  СЕРГІЮ, а чому ж воно так???????? Коли начальство відстоює “свою ПРАВДУ”, то це все справедливо та законно??? А коли свою правду починає відстоювати, тим паче, ЗАКОННИМИ методами та шляхами підлеглий такому начальнику, то це вже ледь не ворог не лише того колективу, у якому він працює, а й (за стереотипами його “начальника”) усієї людської цивілізації??? Чому???? Чи не тому, що “начальнику” завжди й усе можна і він завжди правий, а підлеглому ЗАСЬ?!?!?!

 • 14:26 | 27 вересня, 2011 at 14:26
  Permalink

  Шановні хлопці та дівчата!
  З відповідей на мій коментар, зрозуміла, що для тих хто веде свою “інтернет війну” проти Лесі Євгенівни та інших педагогів школи – немає нічого святого. З однієї моєї репліки: “брєд сивої кобили”, хтось зробив висновок, що це слова Лесі Євгенівни. Та такий вислів вживають сотні людей , і в тому числі.Так, що не потрібно безпідставно мої слова приплітати комусь” з першого чи другого поверху “. Все писала я , і вважаю, що маю право висловити свою думку, а підписалася Alina , тому , що імя Галина в Європейських країнах пишеться саме так. Сказала мені дитина , що так буде прикольніше, і бачу цей дитячий прикол збив вас з пантелику , і під удар вашого чорнослів’я знову потрапили невинні люди . Народ!Зупиніться , схаменіться! Для чого писати всякі нісенітниці і звинувачувати хороших людей у різних гріхах. А взагалі , хто з вас ідеальний і досконалий? Хто ніколи в житті своєму не допускав помилок? Нема таких! Нема!!! Так що досить критикувати і фукати. Ви шановні спочатку отримайте належну освіту( за знання , а не за гроші), знайдіть себе в житті, здобудьте успіхів, дайте міцні знання сотням чужих дітей , виховаєте і вивчіть своїх , так як це зробила Леся Євгенівна, тоді зрозумієте , що хліб вона цілує ніжними, щирими, люблячими і вдячними Богу(за все хороше, що має в житті) устами. Згадую Бога завжди тому, бо мене вчили мої батьки , що Бог-це любов і добро. Тож хочу достукатися до ваших, надіюсь, ще не зовсім закамянілих сердець. Перестаньте писати всякі дурниці. Памятайте , що всі ваші слова і вчинки згодом повернуться бумерагном.Будьте готові! Що до вислову, вчителька сьогодні є а завтра нема , я мала на увазі , що вона молода , не місцева і в будь який час може змінитись її життєва позиція. Отож ніяких планів особисто до неї в мене нема і бути не може. Якщо вона християнка ,значить, віруюча, тож думайте, що пишите.

  • 15:48 | 27 вересня, 2011 at 15:48
   Permalink

   Леська хировий з тебе конспіратор.Тільки можеш що Alinom прикриватись.Кінчай базар!!!!!!!!!

  • 16:31 | 27 вересня, 2011 at 16:31
   Permalink

   Леська хировий зтебе конспіратор.Яб стобою в розвітку непішовби.Кінчай ту бадягу!!!!!!!!!!!! За тобою тюрма плаче деспот!!!!!1

  • 20:50 | 27 вересня, 2011 at 20:50
   Permalink

   Думаємо, Галино Іванівно! Думаємо…
   А чи добре думаєте ви й про що саме????????????

 • 15:00 | 27 вересня, 2011 at 15:00
  Permalink

  Думаємо, Галино Іванівно! Думаємо…
  А чи добре думаєте ви й про що саме????????????

 • 16:38 | 27 вересня, 2011 at 16:38
  Permalink

  Нема прощо тут думати.Треба ту леську,тих бейжів,козів,одним словом ту шайку (кур…ів)гнати в шию поганом мітлом!!!!!!

 • 17:17 | 27 вересня, 2011 at 17:17
  Permalink

  так я не зрозуміла, що молоду вчительку все- таки вигнали?

 • 21:59 | 27 вересня, 2011 at 21:59
  Permalink

  Та не вигнали! Це так вона на місце директора мітить) Хіба ж не ясно, що пловина з цього всього брехня, яку батьки з села щиро вважають правдою?

  • 22:38 | 27 вересня, 2011 at 22:38
   Permalink

   Ащо булоб непогано гарна ідея.А щодо батьків то певне правда в очі колить,чи нетак????????????

  • 23:09 | 27 вересня, 2011 at 23:09
   Permalink

   абсолютна брехня щодо місця директора

 • 23:06 | 27 вересня, 2011 at 23:06
  Permalink

  Люди заспокойтеся! Не лийте бруду бо це вже забагато! Кожен захищає своє! це не правильно! Повірте що це погані сили всім заправляють,у всіх сторонах є добро! Я особисто схиляю голову перед Оксаною Станіславівною та Лесею Євгенівною за іх доброту хоч вони обидві мене ненавчили! суть уся не в тому! Хто хоче вчитися той вчиться! мені особисто лекше фізично працювати,як вчитися! Важка праця у школі!!!

 • 14:04 | 28 вересня, 2011 at 14:04
  Permalink

  Ви що не маєте більше до чого причепитись? — пристали до школи, як копнуті в череп… А та вчителька, як рвотний порошок, будоражить усіма…

 • 14:08 | 28 вересня, 2011 at 14:08
  Permalink

  І чого, як копнуті в череп, причепились до бідної школи???
  А та…, як рвотний порошок, будоражить усіма…

 • 14:12 | 28 вересня, 2011 at 14:12
  Permalink

  Люди добрі, схаменіться!!!!!

 • 16:12 | 28 вересня, 2011 at 16:12
  Permalink

  Муся чого ти так переживаєш?Певно добре Лесьці сраку лижеш!!!!!!!!!

 • 21:33 | 28 вересня, 2011 at 21:33
  Permalink

  Муся ти ще гірша від них брехливих! Бо бо престала до молодоі вчительки як гімно до сраки! Відлипни! Бо дійсно гидко!

 • 21:37 | 28 вересня, 2011 at 21:37
  Permalink

  Ото школа родина -справжня сільська родина повна матюків! Бомжатник!!!!!!!!!!!!!

  • 13:29 | 29 вересня, 2011 at 13:29
   Permalink

   Підтримую! Бомжатник то не то слово то просто БОРДЕЛЬ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 08:02 | 30 вересня, 2011 at 08:02
  Permalink

  З Днем учителя, поважні колеги!!!!!!!

 • 12:43 | 30 вересня, 2011 at 12:43
  Permalink

  Муська (чи як там тебе?), і тобі ще вистачає наглості вітати учителів із святом????

 • 12:45 | 30 вересня, 2011 at 12:45
  Permalink

  Спочатку обзивєш копнутими в череп і рвотним порошком, а портів вітаєш? — ЖАХ яки!!!

  • 19:04 | 30 вересня, 2011 at 19:04
   Permalink

   Валентино у них ні стида, ні сорому не має!

 • 19:09 | 30 вересня, 2011 at 19:09
  Permalink

  Муся степанівна! тебе розсекречено! від педагогів спасибі!

 • 14:04 | 2 жовтня, 2011 at 14:04
  Permalink

  Стид і срам вам вчителям(з першого поверху) ганьба(бейжі і сяні)!

 • 11:21 | 3 жовтня, 2011 at 11:21
  Permalink

  Вони незатихли просто сьогодні в помийні ямі намічаєтьсь(в школі)БУХАЛОВО.Сьогодні шайка професійних хтів сказати педагогів но совісьть не позволяє,сьвяткують день вчителя.Але я нерозумію яке відношення вони мають до цього свята.

 • 22:46 | 3 жовтня, 2011 at 22:46
  Permalink

  Плакала-плакала плакала дона дона бей,,,,,,,

 • 22:58 | 3 жовтня, 2011 at 22:58
  Permalink

  НЕ ВЖЕ ЦЕ ШКОЛА?????? Я В ШОЦІ!!!!! НЕМА НАРОДУ! БАТЬКИ, НЕ СПІТЬ! ЗАХИСТІТЬ ДІТЕЙ ВІД ТОГО ПОЗОРУ! ЯКЩО ТАКІ ЛЮДИ В ШКОЛІ ПРАЦЮЮТЬ не хочу повторяти матюки то це прірва!!!!!

 • 19:50 | 4 жовтня, 2011 at 19:50
  Permalink

  Нарешті вас розкрито Скоморохівські вчительки=методисти.Адже майже всі сільські плітки народжуються в школі.Давно пора вас на місце поставити.Ви тільки мрієте про славу,але спочатку заслужіть її.Не навчіть предмету,а навчіть людянності,бо це головне в житті.Ви не можете цього зробити,бо самі її не маєте.Встидно,що ви виховуєте людських дітей.

 • 22:01 | 4 жовтня, 2011 at 22:01
  Permalink

  А я вам скажу так,в школу потрібно повернутись Надії Михайлівні ,тоді вони разом зможуть навести порядок.

 • 08:28 | 6 жовтня, 2011 at 08:28
  Permalink

  Леська думає що вона цар в короні, а вона насправді сраколизка леськи петрівни з райно, разом шкільний цукор крадуть і ділять!!! 500гривень заплатили методистові минулого року вчителі початкових класів бо у них не було конспектів, у чесній школі родині!!! І зразу все у них стало добре методистка-хабарниця похвалила! мала за що! а також сумку зібрали колективно! запитайте чи чесна леся євгенівна цього не знала! знала і любить вона брехню! Подумайте люди, особливо молодь,чи є майбутнє у нас, а я вам скажу зразу нема! захищають леську,бо вона має плечі! А синок заробив гроші важкою працею,що таку дорогу машину викупив!землі ваші продає! А ви робіть за копійки,смердіть гноєм бо ви раби! ви тих плечей боітеся, повірте ви сильніші!

 • 08:36 | 6 жовтня, 2011 at 08:36
  Permalink

  Діма який ти молодець!12балів!

 • 08:38 | 6 жовтня, 2011 at 08:38
  Permalink

  Леська зібрала кодло проституток і заправляє ним!

 • 08:53 | 6 жовтня, 2011 at 08:53
  Permalink

  Леська-цар в короні! ви запитайте чи вона не знала,що минулого року вчителі початкових класів дали 500гривень методистові бо у них не було конспектів і сумку колективно зібрали? знала вона все просто брехню любить, райно каже що усе там добре, разом шкільний цукор ділять! подружки дві леська петрівна і леська з скоморох! леська з скоморох – сраколизка!

 • 16:02 | 6 жовтня, 2011 at 16:02
  Permalink

  Молоду вчительку дуже хочуть з*істи! невже вона не розуміє!у мене була подібна ситуація! Я ступилася,правди не любить ніхто! Але тішить одне Бог з неба бачить все!!!!!!

 • 16:42 | 6 жовтня, 2011 at 16:42
  Permalink

  А чи знаєте хто вас обзивав “копнутими в череп” та “рвотним порошком”???

 • 16:54 | 6 жовтня, 2011 at 16:54
  Permalink

  Валентино не томіть викладуйте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 17:45 | 6 жовтня, 2011 at 17:45
  Permalink

  Валентино, настав час правди! Дано пора вивисти то кодло на чисту воду! Валентино, вас також мусіли ті гади достати! Ви така не одна! Не мовчіть!!!!!!!!!!

 • 18:02 | 6 жовтня, 2011 at 18:02
  Permalink

  А що на кухні діється мало кого хвилює? люба людина з вулиці може прийти і чистити картоплю! А головне повариха без диплома працює! Але це можна бо вона з лесею євгенівною за підпахи до церкви ходить,вони коліжанки! Отаким і легко працювати,школа роина бондзюхів-підданюків-смолів-тьолок! Школа-родина!!!!!! Гидота та брехня! Це давно мало вилізти на верх!

 • 14:50 | 7 жовтня, 2011 at 14:50
  Permalink

  Директори шкіл цю особу добре знають і без мене!

 • 18:50 | 11 жовтня, 2011 at 18:50
  Permalink

  Ну слава Богу, втихомирились…

 • 21:56 | 11 жовтня, 2011 at 21:56
  Permalink

  Бобе, певно мало, вони живучі тварі.

Comments are closed.