«Від Катерини до Стрітення» у Божиківській школі

Традиційно в Божиківському НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.. ДНЗ» є відзначення свят зимового циклу «Від Катерини до Стрітення».

 

Розпочалися свята Андріївськими вечорницями «Скажи мені, Андрієчку», які підготували учні 9 класу (класний керівник Терлецька М. О.). Перед присутніми оживають ігри і забави нашого села. Всі з цікавістю згадують звичаї, приймають участь в дійствах. Особливо захоплюється святкуванням молодь.

Це свято в нашій школі пройшло у піднесеному настрої. Кожен із присутніх відтворив у своїй душі часточку української народної творчості, звичаїв і традицій.

Святкування свята Миколая відбулося в приміщенні дитячого садочка «Сонечко», в якому брали участь вихованці дитячого садочка і учні 1-4 класів.  На святкуванні були присутні сільський голова Щур В. О., священники отець Іван Соколовський і отець Василь Гуль. Дарунки від святого Миколая для усіх учнів школи подарували ВАТ «Мрія», а для учнів 1-4 класів – аграрне підприємство «Лендком UA».

Цікаво з багатьма жартівливими сценками, піснями, хороводами пройшло відзначення Нового року, яке підготували класні керівники разом з педагогом-організатором.

Спільними зусиллями закладів клубних установ сіл Божиків, Волощина і школи проведено святковий концерт «Прощання з колядою». Тут зустрічалися разом три свята: Різдво Христове, Новий рік і Водохреща. На сцені відтворені всі Різдвяні дійства, свят вечір (господар – Волинський Роман, господиня – Ткач Христина), вертеп, колядники, посівальники і щедрувальники. У виконанні вокального ансамблю вчителів прозвучали пісні «Щедрик», «Нова радість», «Матінка Пречиста».

У виконанні ансамблю хлопчиків прозвучали колядки «Пане господарю», «Возвеселімся». Зачарували своїм співом Лідія Перегінець і Леся Борусевич.

Чоловічим вокалиним ансамблем у складі Василя Скаскова, Ігоря Марунчака, Олега Борусевича, Володимира Іванчишина були виконані колядки «Три святі царі», «Темненькая нічка». Закінчилося свято виконанням усіма учасниками і присутніми у залі колядкою «Нова радість стала».

Після Новорічних і Різдвяних дійств учнями школи, учасниками дитячого драматичного гуртка проведено свято казки «Ми до тебе, Казко, в гості завітали», (керівник Марущак Є. І., музичне оформлення – Марущак М. Б.).

На сцені – Казка (Гуменюк О.), Казкар (Ткач Х.), Добра Фея (Добровольська І.), які запрошують глядачів у чудову країну Казок «Мандрівка в Казку», «Колобок», «Вовк – гастролер», «Хто не працює, той не їсть», «Дідова дочка і бабина дочка». Глядачі і батьки дітей вдячні за цікаве проведене свято.

Жоден масовий захід, який проводиться у закладах культури, не обходиться без учителів та учнів школи.

 

Микола Марущак, педагог-організатор.

 

-1 thoughts on “«Від Катерини до Стрітення» у Божиківській школі

  • 13:11 | 20.02.2012 о 13:11
    Permalink

    О молодці, радий бачити таку статтю про своє село молодці.

  • 14:08 | 20.02.2012 о 14:08
    Permalink

    Молодці.Організаторам, та вчителям -браво!Сумлінна праця, дає свої плоди.Всі учні активно, та часто, приймають участь у шкільних концертах та заходах..Проведення таких концертних програм, на мою думку, сприяє вихованню підростаючого поколін­ня і духовному оздоровленню на­шого суспільства…Такі заходи допомагають подивитися на життя іншими очима, надихають до добра.

Коментарі вимкнені.