Знання під час війни. Психологічна безпека (відео)

 

У які ситуації потрапляють дорослі і діти під час війни. Які зміни у психіці людей відбуваються під час воєнних дій, як люди можуть реагувати на страх, стрес, втрати.

Що робити, коли переживаєш панічну атаку, як розпізнати психологічні проблеми у близьких та друзів і що з цим робити

Відеоурок із серії “Знання під час війни” #знанняпідчасвійни

Посилання на методичну розробку уроку для вчителів: http://ua-history.info/?p=437

Це відео стало можливим завдяки підтримці IREX . Вміст є виключною відповідальністю ГО «ВГО «Рушійна Сила» і не обов’язково відображає погляди IREX та Державного департаменту США

Зауважимо, що громадська організація «Всеукраїнська громадська організація «Рушійна сила» за підтримки IREX та Українського фонду швидкого реагування за фінансової підтримки Державного департаменту США, реалізувала проєкт «Знання під час війни» метою якого є актуалізація існуючих освітніх матеріалів, призначених для онлайн та офлайн-навчання, шляхом створення навчальної програми, яка складається із 5 відеоуроків та 5 методичних розробок уроків, спрямованих на засвоєння учнями основ особистої фізичної та психологічної безпеки під час війни та в повоєнний час.

Проєкт отримав позитивний відгук Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, схвалення Міністерства Оборони України (в частині, що стосується викладання мінної небезпеки), а також схвальні відгуки вчителів Тернопільщини, які вже проводили уроки із використанням створених матеріалів.

Коментарі вимкнені.