ONUKA про Тернопіль: «Тут гарне повітря та вдячна публіка»

Гурт ONUKA вибився в чарти європейських країн після фантастичного виступу в якості запрошеного гостя на «Євробаченні» у Києві. Сьогодні ONUKA виступить у Тернополі.

Концерт ONUKA відбудеться у Тернопільському драмтеатрі, початок о 19.00.

Вокалістка гурту Наталія Жижченко в інтерв’ю “RIA плюс» розповіла про свою творчість та плани.

Після виступу на «Євробаченні» ваш альбом став популярним у багатьох європейських країнах? Для вас це стало сюрпризом? Чи є у планах концерти в Європі?

– Звичайно, ми розуміли, що після виступу на “Євробаченні» про ONUKA вперше дізнаються глядячі з багатьох країн. Але для нас досить неочікуваним стало те, що через два дні після виступу наш останній міні-альбом Vidlik почав з’являтись в чартах iTunes і вийшов на перше місце в Британії, Франції, Німеччині, Швеції тощо. Це дуже приємно! Щодо концертів, то днями ми виступили у Польщі. Потім буде Румунія. Ми не квапимось з цим, але поступово робимо кроки назустріч європейській аудиторії.

– Чи можливий переїзд ONUKA за кордон? Чи ви все ж бачите свою творчість тут, в Україні?

– Київ – моє улюблене місто. Мені тут добре, тому в мене немає наміру щось міняти.

– Чому ви не брали участі у відборах до «Євробачення»? Чи плануєте взяти участь у «Євробаченні» наступного року?

– Ні, не планую. «Євробачення» – це вокальний пісенний конкурс, де в пріоритеті поп-музика. ONUKA – це електронний проект, в якому я відчуваю себе перш за все митцем, а не співачкою.

– Хто пише для вас пісні, придумує костюми та ідеї для кліпів?

– Пісні пишу сама. Музику – разом з Євгеном Філатовим. Женя також є режисером деяких наших кліпів. Він працює разом з Олександром Добрєвим, який знімає не тільки наші кліпи, а й концерти. Костюми та образи ONUKA – це в великій мірі заслуга Лесі Патоки та її студії. Вона дуже талановита. До речі, саме вона і надихнула мене на те, щоб створити проект ONUKA.

– Як давно ви вже на сцені? Розкажіть історію назви гурту

Я на сцені з чотирьох років. Ще в дитинстві грала на сопілці та приймала участь у різних дитячих музичних конкурсах. У юнацтві мене захоплював діджеінг. Цьому я присвятила декілька років. Логічним продовженням цього стало створення електронного тріо Tomato Jaws. Протягом 10 років ми робили інтелігентну танцювальну музику – хаус, діп-хаус тощо. Паралельно з цим я якийсь час співала в гурті Kooqla. Потім після невеликої паузи зважилась на новий крок у творчості – разом з Євгеном ми створили проект ONUKA.

— Що таке успіх у вашому розумінні?

– Можливість цілком присвячувати себе улюбленій справі. Це — найцінніше.

– Знаємо, що в Тернополі ви вже не вперше. Чим вам подобається наше місто? Що вам тут найбільше запам’яталося?

– Так, не в перше. В моєму розумінні Тернопіль – це тихе, спокійне місто, в якому є декілька цікавих історичних пам’яток. Перш за все це, мабуть, місцеві церкви. Тут гарне повітря та вдячна публіка.

20 хвилин

Коментарі вимкнені.