Тернопіль дивує відкритими людьми, швидкістю та красою, – гість з Одеси

Дуже чисте місто з табличками назв вулиць на українській та англійській мовах. Туристу ще важко знайти сніданок в неділю о восьмій чи раніше, але їх це не зупиняє. В 2016 році туристів стало більше ніж будь-коли.

Їдуть із сусідніх областей та з Києва. Такому туристу ще важко знайти смачну каву, але місцеві готові показати чудові кав’ярні у подвір’ях. Ще важко знайти поїсти щось локальне, але кількість добрих ресторацій постійно збільшується. Готують смачно – ціні значно дешевше ніж у Львові чи навіть Франківську. Вже є екскурсії від ресторації до ресторації. Де-які місця на рівні Львова, Одеси, Києва чи краще.

Кількість готелей ще мала, але кількість їх також збільшується, і вже зараз можна дешево знайти гарні умови. Ще не працює єдиний туристичній центр, і все треба шукати та шукати. Разом з тим, вже є люди, які зібрали про історію міста багато. Вони роблять цікаві екскурсії, зробили макет старовинного міста у бронзі, вигадують туристичні маршрути та сервіси. Серед тих, хто намагаються відновити старий вигляд міста, наш екскурсовод цього разу, пан Тарас Циклиняк – рекомендую.

Озеро. Серце міста. Сьогодні вже вражає можливість відпочити та зайнятися спортом саме там. Ремонт набережній буде продовжено, попереду багато спортивних змагань та фестивалей.

Люди. Є ті, хто не поїхав. Вони залишилися та вже цього року відкрилиTernopil HUB, будуть робити першій TEDx, розвивати тренінговий бізнес та малий бізнес у місті.

Сюди треба їхати транзитом чи хоча ба на день на вихідні. Вам буде здаватися, що ви вже зробили 15 кіл по центру та все вже бачили чи знаєте. Гарний екскурсовод розкаже, що ви не помітили та що побачити не могли. Тернопіль дивує своїми відкритими людьми, своєю швидкістю, своїми низькими цінами, своєї красою.

У мене є 100% відчуття, що дуже скоро Тернопіль може почати наздоганяти Вінницю та Франківськ, та своїм прикладом дати надію містечкам значно меншим по розмірам. Додасть впевненості всій країні. Для тих, хто знає: Тернопіль – це Україна.

Встигніть насолодитися тишею та красою цього міста до мейнстріму.

Ігор Солодов

Коментарі вимкнені.