На Тернопіллі директор підприємства обікрав фірму на понад 1,6 млн. грн.

На Тернопільщині оголосили підозру директору одного із сільськогосподарських підприємств.

Йому інкримінують заволодіння майном підприємства, шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому повторно в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України). Сума збитків фірмі, завданих неправомірними діями її керівника, становить  понад 1 млн 600 тис грн.

«За версією слідства, керівник сільськогосподарського підприємства з Кременеччини  у серпні 2018 року уклав 2 договори на купівлю продовольчих та господарських товарів на суму понад 700 тис грн та 900 тис грн, оплативши їх вартість з каси підприємства. Проте товарно-матеріальні цінності до адресата не надійшли, а за наказом директора були перевезені у складські приміщення інших установ, а згодом ним привласнені», — інформують в обласній прокуратурі.

 За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури особі повідомлено про підозру у скоєнні злочину й обрано запобіжний захід у вигляді застави в сумі 200 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 454 тис грн.  Розслідування здійснюється слідчими СУ ГУНП в області.

Коментарі вимкнені.