Тернополянин знайшов спосіб, як літати з Венеції у Львів за 258 гривень

Літо – ідеальна пора для мандрів. Звісно, з платоспроможністю українців цього року, багато хто з нас цілком справедливо скаже, що йому ледве вистачає на “подорожі” громадським транспортом міста. Але дехто, може, й прискладав копієчку-до-копієчки і тепер вагається, куди метнутися. Нещодавно у Тернополі в Сoworking-open office EVOLUTION (ТРЦ Атріум, 4 поверх, вул. Йосипа Сліпого 7) відбувся цікавий тренінг, під час якого спікер Максим Федорович розповів, як подорожувати Європою, де зупинитися за безцінь.

Для початку розберемося, що в нашому випадку означає “дешево”. Внутрішня градація Максима Федоровича щодо цін на авіаквитки по Європі  така: 20 євро і нижче – дешево; 30-40 євро – нормально; у межах 50 є – терпимо; дорожче 50 – дорого. Особистий рекорд подорожатора Максима – авіаквиток з Венеції у Львів за 258 гривень. Повторюся, з Венеції у Львів!!! “На чому ж вони літають з такою ціною?”, – небезпідставно можете поцікавитися ви. Справа в тому, що дешеві авіакомпанії використовують тільки нові однотипні літаки, тому менше витрачають на їх ремонт та на невеликий штат обслуговування. Тут немає поділу місць на класи (бізнес чи економ), все, наче, в електричці “Тернопіль-Львів”:) Автобусом Максим подорожував з Польщі в Берлін за 1 злотий… Словом, є тернополянам в кого повчитися економити.

На градацію вартості квитка великою мірою впливає час його купівлі. “Найкраще купувати за 1,5-2 місяці наперед, – вважає Максим Федорович. – За три чи чотири місяці, скоріш за все, вони не будуть дешевшими. Втім, ніхто ще до кінця не зрозумів, на чому, власне, базується утворення ціни квитків”.

Важливо, під час купівлі квитка не забути зробити його “чекін”, необхідний в усіх лоукост-авіакомпаніях, – це додаткове підтвердження про намір летіти. До речі, чекінитися в аеропорту – платно і дорого. “Насправді, процедура чекіну “напряжна”, – зазначив Максим. – Але за ті ціни, які пропонує компанія, доводиться миритися”.

Також добре вивчити локацію прибуття літака: “Приміром, летите в Барселону. Один з її нецентральних аеропортів знаходиться в м. Жирона – щоб дістатися автобусом звідси до Барселони, треба заплатити 15 євро, тоді як сам переліт до Барселони з Польщі може коштувати 20 євро”, – попередив Максим Федорович. Low-cost авіакомпанії – це компанії, які працюють над пошуком максимально дешевого квитка без класичних послуг.

Посилання до мрій:

http://www.ryanair.comнайбільша і найдешевша авіакомпанія в Європі, яка займається перельотами, фаворит у Максима Федоровича.

http://wizzair.com/ хоч українську дочірню компанію вже закрито, рейси з Києва ще є.

Житло

Coutchsurfing – коли учасники безкоштовно діляться один з одним місцем для ночівлі під час подорожей, організовують спільні подорожі та розвивають культурний взаємообмін: www.couchsurfing.org.

Хостел (англ. Hostel — гуртожиток) — європейська система розміщення, що надає своїм постояльцям на короткий або тривалий термін житло, яке представляє собою, як правило, спальне місце без додаткових зручностей в кімнаті: www.hostels.com.

Квартири подобово: www.airbnb.ru/c/mfedorovych (при реєстрації по цьому посиланню Ви отримаєте $25 на свій рахунок, тобто зможете забронювати житло зі знижкою в $25).

Якщо виникли питання, телефонуйте за номерами: (096) 967 27 38, (093) 729 12 25. Запитувати Максима.

Підготувала Ірина Юрко.

-1 thoughts on “Тернополянин знайшов спосіб, як літати з Венеції у Львів за 258 гривень

  • 18:36 | 15.07.2015 о 18:36
    Permalink

    І де ж то ви, Ірино, слово таке віднайшли – “подорожатор”. Мені здається, що він “подешеватор”. Адже він шукає, як їхати подешевше.

Коментарі вимкнені.