140-річну школу на Тернопільщині трішки модернізують

Школа у селі Нараїв, Бережанського району, зустріне цьогорічний опалювальний сезон з новою системою опалення. Навчальний заклад був збудований у 1875 році, і до цієї пори тут опалювали грубками, які встановлені в кожному класі.

«Наприкінці червня в Нараївській школі розпочали будівництво котельні з піднавісом. Загальний кошторис – майже 1 млн 130 тис грн. З фонду регіонального розвитку виділено 900 тис грн., співфінансування з місцевого бюджету складає – 226 тис грн. Сучасну систему опалення встановлять по всій будівлі. Підрядником є підприємство Тернопільської області, зовнішні та внутрішні роботи проводять паралельно дві бригади. Завершити планують до кінця вересня», – розповіла Ольга Сімора, директор школи с.Нараїв.

Як зазначив Віктор Кузяк, начальник управління капітального будівництва Тернопільської ОДА, у школі встановлять 2 твердопаливних котли та повністю систему опалення, якої раніше тут не було.
За підрахунками експертів, перехід на альтернативні джерела палива та використання енергозберігаючих технологій таких, як заміна вікон – дозволять зекономити до 25% енергетичних ресурсів.

Коментарі вимкнені.