Геморой: в чому його небезпека і коли потрібно йти до лікаря?

Геморой – це надзвичайно поширене захворювання. За статистикою більша половина населення страждає на цю недугу. При цьому лише невеликий відсоток звертається за допомогою до лікаря, а при відсутності лікування, геморой загрожує серйозними наслідками.

Люди займаються самолікуванням, замість того, аби звернутись за допомогою до спеціаліста. В результаті геморой загострюється, і, врешті-решт, людина не витримує і приходить до лікаря із запущеною стадією. У кожного 6-го пацієнта із останньою стадією геморою в результаті діагностики виявляються поліпи або рак прямої кишки. 

Тому лікарі б’ють на сполох, і наголошують, щоб пацієнти якомога швидше звертались до лікаря, при виявленні симптомів геморою:

  • свербіж та печіння в області заднього проходу;
  • болі та дискомфорт під час дефекації, або ж після неї;
  • кров’яні прожилки у калових масах, або на туалетному папері;
  • поява (випадіння) гемороїдального вузла з анального проходу та ін.

Існує чимало методик лікування геморою, і кожна з них застосовується для різних ситуацій. В МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» лікують всі стадії геморою. Зазвичай це займає кілька хвилин, без крові та болю, і не потребує реабілітації. Відразу після процедури пацієнт повертається до звичного життя.  

Якщо Ви зіштовхнулися з таким діагнозом як «геморой», не варто відкладати візит  до лікаря – проктолога. В медичному центрі «Оксфорд Медікал» можна провести діагностику та лікування захворювання в найкоротші терміни.

Зверніться за консультацією до лікаря – проктолога за телефонами (0352) 52 52 52, (068) 752 52 52.

Коментарі вимкнені.