Ірина Мацко: Все буде добре у 2012 році!

“Погляд” поцікавився у тернополян, які спогади, пов’язані із Новим роком, залишилися у них з дитинства. Про найцікавіші моменти новорічної фейєрії минулого століття, та прогнози від земляків на наступний рік читайте у нашій підбірці.

Ірині Мацко у дитинстві дуже подобалися новорічні ранки, але тільки якщо їй не доводилося самій виступати на них перед глядачами.

–       Це мені давалося важко. Та й зараз мені не дуже легко виступити перед публікою. Взагалі у дитинстві Новий рік для мене проходив яскраво і хвилююче, я завжди очікувала дива і, воно траплялося. Зустрічала Новий рік, зазвичай, в родинному колі у рідному селі. Дідусь приносив з ліску, що біля села, свіжу ялинку і ми з двоюрідними сестрами прикрашали її. З тих часів багато чого змінилося, але незмінним залишилося очікування дива, надії на те, що в Новому році все буде так, як мріється, все вдасться. Ще одна зміна святкувань у тому, що тепер я уже для своїх дітей намагаюся створити диво казки Нового року, прибрати ялинку, засвітити ялинкові вогні, – розповідає Ірина. – Кілька років поспіль ми зустрічали Новий рік з друзями, галасливо, весело, цікаво, поки діти ще були маленькі. А цього року зустрінемо родиною. Разом прикрасимо свою оселю, готуватимемо смачні страви, придумаємо забави. Хочеться побути з дітьми в цю ніч, розділити з ними свято Нового року. Звичайно будуть і хлопавки, і бенгальські вогні. Думаю, буде весело та цікаво, адже три слова, з якими я асоціюю собі Новий рік, це гасло «Все буде добре!».

Розповіла і про свої плани на 2012 рік Ірина Мацко.

–       Хоча прогнозувати 2012 рік я не беруся, бо відповідати можу лише за свої дії, вчинки. Зі свого боку, як і раніше, планую створювати, писати для дітей твори, які підніматимуть їхню національну гідність, вчитимуть добра, любові. Сподіваюся, це буде маленьким моїм внеском в те, що прогнози, як в економічному так і в політичному плані для України, та й для Тернопільщини, на майбутнє, були тільки позитивні.

-1 thoughts on “Ірина Мацко: Все буде добре у 2012 році!

Коментарі вимкнені.