Відомий стиліст Сергій Пастух: тернополянам просто не вистачає грошей на моду

 – В Україні львів’янин Сергій Пастух – легендарна особистість. Яким був шлях до цього?

– Ні для кого не є секретом те, що все досягається шляхом клопіткої праці. На початку кар’єри я і моя команда працювали безкоштовно, так би мовити «вклинювались» в світ. Тоді я також брав участь у різних ТВ-проектах. Зазвичай займався тим, що мені подобається, тим самим розвиваючи бренд «Сергій Пастух».

 – Які вершини бажаєте здобути найближчим часом?

–  Планую відкрити сітку салонів краси не тільки в Україні, а й у всьому світі, надалі брати участь у різних телевізійних проектах та запустити власну лінію одягу. СЕРГІЙ ПАСТУХ STUDIO – це моє дітище! В нашому салоні працює низка високопрофесійних працівників, зокрема Іріс Пастух, Ірина Дюденко. Ми знаходимо до кожного клієнта індивідуальний підхід, тому від відчуває себе не людиною, що купляє у нас послугу, а гостем.

–       Якими були події вашого життя останнім часом?
– На жаль, 7 січня в мене померла бабуся. Тому не скажу, що він розпочався дуже феєрично. Але так як робота шоу – мена забирає багато часу та самовіддачі, на 8 січня в мене був запланований виступ в КВК-мюзиклі. Навіть при таких обставинах команда відпрацювала ідеально і «зірвала зал». Наприкінці року їздив в Москву до своєї подруги Лілі Кіш, яка брала участь в шоу «Мама в законі».  А на «BELARUS FAHION WEEK» працював як заключна модель показу. Глядачі були більше ніж задоволені.

 –         Чи заняте ваше серце?

–        Знаєте, прихильників в мене багато, та й серце зайняте. Але це не означає, що ніхто  не матиме шансу стати моєю другою половинкою.

 –       Чи багато у вас друзів? Якими рисами характеру має бути наділена людина, з якою вам було б комфортно дружити?

–        На своєму життєвому шляху я зустрічав багато людей: і хороших, і поганих. Чим старшою стає людина, тим краще вона розуміє, хто її справжній друг, хто знайомий, а хто завтра тебе зрадить. Зараз стало нелегко відкриватись людям, особливо після лічених підстав. Справжніх друзів має бути мало. Та все ж, найкращим другом для себе є я. Я ніколи не сумую, будучи наодинці.

 –       Як проводите вільний час? Де відпочиваєте?

–        Декілька років тому я багато часу проводив, відпочиваючи в клубах,був учасником різних тусовок. Все змінилось, коли я почав працювати. Це ті ж самі клуби, вечірки, презентації, покази, але від цього отримуєш більше задоволення та самолюбства. Адже будучи там, ти не тратиш гроші, а заробляєш. Заробляєш тим, що тобі надзвичайно подобається.

 –        Що вас надихає? Звідки черпаєте життєву енергію та натхнення?

 –        Зараз влаштовую різні тематичні home-parties, відпочиваю з друзями, виїжджаю на природу. Дуже люблю кіно IMAX та львівські кав’ярні. Щонеділі приходжу до храму і знаходжу душевний спокій. Наразі мене надихають красиві люди, безмежні чари природи та світові журнали. Зразком якісного глянцу вважаю VOGUE. Однією з заповітніших мрій є попрацювати над обкладинкою, або над моделями журналу.

 –        Чи вважаєте ви себе позитивною людиною?

– Безумовно! Я дуже позитивна та добра за своєю сутністю людина. Коли я отримав роль злого поліцейського в телевізійному проекті «Маша та моделі» на каналі ТЕТ, я наперед перепросив у моделей за різку критику. Мені випала нелегка місія – принижувати їх! Я не можу настільки псувати стосунки з колегами.

 –       Яке гасло вашого життя?

–        Йти вперед і ніколи не зупинятись на досягнутому!

 –       Чим би ви займались, якби життя внесло корективи та виставило інші пріоритети?

–       Для мене це була б однозначно творча професія. Я відчуваю творчість кожною клітинкою свого тіла. Мама мріяла, щоб я став лікарем-стоматолом. Життя та робота в лікарні мене не приваблює. Але батьки ніколи не були проти моєї діяльності, а навіть навпаки підтримували, та давали цінні поради.

Навчаючись в четвертому класі, я зробив мамі хімічну завивку, яка була виконана бездоганно. Тому після школи вступив у «Вищу школу художнього моделювання». Там мені було нудно, через те, що душа та руки прагнули практики.

 –  Чи могли б ви проаналізувати, чого саме не вистачає Тернополю, аби успішно розвиватись у галузі Краси, Грації, Моди? Чи співпрацювали ви колись з Тернополянами, які залишились спогади?
– В Тернополі, як і в усій Західній Україні не вистачає коштів для проведення заходів на належному рівні. А колорит, умільці та ентузіазм завжди були, є і будуть. Тому, щоб досягти кращих результатів всі прагнуть виїхати в Київ, а то й і Москву. Наприклад  Юра Грубич, який зараз працює в Польщі та Нісєвич Надя – в Києві. Це приємні люди, які багато чому мене навчили і роблять достойну кар’єру.

–  Як порадите загадувати мрії тим творчим і молодим тернополянам, які лише починають вірити в себе?
– Потрібно не втрачати віру в себе, ніколи не лінуватися, ставити цілі й йти до них!

 – Дякую за таку приємну розмову, бажаю натхнення та втілення в життя всіх планів.

– Бажаю всім тернополянам, які працюють в галузях естетики, креативу та краси успіху та неймовірного натхнення.

Алла Соколовська

 

 

-1 thoughts on “Відомий стиліст Сергій Пастух: тернополянам просто не вистачає грошей на моду

 • 04:05 | 2.02.2012 о 04:05
  Permalink

  легендарна особистість? бачив його салон у ВиАйПі стілє…просто смішно
  коли в мене питають хто такий Пастух я відповідаю “падружка Лілі Кіш”)))

 • 16:01 | 4.02.2012 о 16:01
  Permalink

  ”сітку салонів” WTF ?!

 • 11:36 | 6.02.2012 о 11:36
  Permalink

  надзвичайно позитивна і творча особа!у Сережи дуже світла і чиста енергія, коли спілкуешся з ним це дуже відчуваеться))по бліьше б у Франику таких перукарів)
  Успіхів тобі Сереж!!

Коментарі вимкнені.