Сміливі завжди мають щастя, – тернопільський студент Михайло Якимчук

 Сьогодні своїми думками поділиться один з авторитетних та відомих студентів, третьокурсник стоматологічного факультету. Він не лише майбутній майстер гарної посмішки, а й один з кращих шахістів нашого університету. Після спілкування з ним розумієш, що саме ти сам собі сила, а його думки надихають до самовдосконалення. Отже, зустрічайте: Михайло Якимчук.

🔺 Чому ти вирішив стати лікарем?
🔻 Мій брат був прикладом для наслідування. У нього постійно безліч нових планів та ідей, а я завжди хотів його перевершити. Після закінчення школи брат вступив до ТДМУ і багато розповідав про навчання там. Мені було дуже цікаво. А оскільки мені з легкістю давались такі предмети, як біологія і хімія, то і я вирішив себе спробувати у цій сфері.

🔺 Розкажи про своє хобі?
🔻 У вільний час люблю грати у шахи. Спочатку я просто грав, потім почав з друзями влаштовувати турніри. Вступивши до університету, пішов на секцію, познайомився з Любов’ю Володимирівною, яка багато чого навчила, мотивувала в якійсь мірі. Після чого моє хобі змогло принести користь для нашого університету (цьогоріч шахісти ТДМУ отримали першість у спортивній універсіаді міста – прим. ред.).

🔺 Які плани на майбутнє?
🔻 Спершу здобути спеціальність лікаря-стоматолога. А в подальшому не проти написати наукову роботу і викладати. Дуже хочеться всі свої набуті знання та навички комусь передати.

🔺 Яким має бути справжній лікар?
🔻 Має бути розсудливим. А ще – рішучим, певною мірою йти на ризик, свідомо усвідомлюючи це. Обов`язково любити свою професією. Робота має бути місцем для відпочинку, для натхнення, не приносити чогось вимушеного і неприємного.

🔺 Що мотивує вчитись?
🔻 Бажання не змарнувати своє життя.

🔺 Як зазвичай розслабляєшся?
🔻 Стараюсь змінити обстановку. Дуже люблю прогулюватись біля озера. Вода ніби забирає втому. Інколи стараюсь сходити на турніки або у спортзал.

🔺 Що ти можеш порадити майбутнім лікарям?
🔻 Любити те, що вони обрали. Якщо раптом відчуваєш відразу, внутрішній голос говорить, що не твоє, то пам’ятай – завжди можна все змінити! Достатньо лише нашого бажання. А тим, хто впевнений у собі і у своєму виборі, – працювати наполегливо, використовувати всі можливості для вдосконалення і не забувати, що окрім навчання проходить чудова пора життя – наша юність.

Спілкувалася Вікторія Українець

Обличчя ТДМУ – Faces of TSMU

Коментарі вимкнені.