Тамта Гугушвілі підходить до своїх матеріалів, як кожна грузинка до частування гостей

Фото зі сторінки Тамти у Facebook.
Фото зі сторінки Тамти у Facebook.

6 червня з 1994 року в Україні відзначають професійне свято працівників засобів масової інформації. З цього приводу колектив інтернет-видання «Погляд» підготував невеличкий сюрприз — своєрідне вітання-асоціації для журналістів – від колег, друзів, тернополян. До слова, три роки тому ми вже писали про тернопільських “акул пера” . За цей час колеги, про яких ми згадували, стали ще більш професійнішими та мудрішими. Сьогодні пропонуємо читачам “Погляду” познайомитись з підростаючою зміною та тими, кого не згадали три роки тому… Отож, якими “акул пера” бачать інші – читайте протягом дня в серії статей.

Тамта Гугушвілі – окрім іншого, напевно, найбільша її особливість серед тернопільських медіаперсон – грузинське походження.

… Тамта любить бувати на масових заходах. Скромна, наполеглива, серйозна. Пише вичерпно і доступно.

… Ця журналістка є “сполучником” тернопільської і грузинської культур.

… вона брала в мене інтерв’ю:) однозначно, вона – професіонал своєї справи.

… Грузія і Україна – навіки!

… Тамта Ґугушвілі підходить до своїх матеріалів ґрунтовно, як кожна грузинка до частування гостей. Так вона «частує» своїх читачів точними, вдумливими та фаховими статтями, щедро приправляючи їх фотознімками. Вміння ловити кадри – ще один із її талантів, поруч з умінням ставити запитання та чути співрозмовника, – пам’ятаю виставку світлин у Бункермузі.

Коментарі вимкнені.