Тернопільські чиновники попотіють

7 вересня,  на базі оздоровчого комплексу «Лісовий» поблизу села Скоморохи, що в Бучацькому районі,  стартувала восьма спартакіада працівників органів місцевого самоврядування Тернопільської області. У спортивних змаганнях бере участь і команда Тернопільської обласної ради.

Упродовж двох днів у 9 видах спорту змагатимуться 16 команд, а це понад 200 депутатів рад різних рівнів та працівників представницьких органів влади.

 

Перемоги та спортивних досягнень побажав учасникам спартакіади заступник голови обласної ради Олег Боберський: «Спорт – це велична сфера, де гартуються людський дух, жага до перемоги, найкращі риси характеру. В усі часи спорт поважали та захоплювались ним. Навіть гармати замовкали, коли розпочинались спортивні баталії. Тож нехай цьогорічна спартакіада стане яскравою спортивною подією в житті  краю. А на майданчиках перемагають найсильніші»

Протягом спартакіади відбуватимуться змагання з міні-футболу,  волейболу, легкої атлетики, настільного тенісу, стрільби, дартсу, перетягування линви тощо.

Коментарі вимкнені.