«УДАР» підтримав дворовий спорт у Тернополі

Вчора, двадцять восьмого червня, голова Тернопільської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Побер взяв участь у відкритті Чемпіонату з дворового футболу. Даний захід організований громадськими організаціями «Молода реформація» та «Здорова нація», однак Політична партія «УДАР» активно долучилася до проведення даного заходу. Як зізнаються самі  організатори, вони навіть не очікували, що у них будуть можливості провести чемпіонат на такому високому рівні.  

Ігор Миколайович передусім привітав усіх присутніх із Днем конституції, яке Україна відзначала цього дня, та зауважив, що «УДАР» вже не вперше долучається до подібних акцій, то ж не виняток і ці змагання.

–          Без участі немає перемоги, – сказав він, звертаючись до підлітків, що завітали на відкриття дворового турніру, –  Я бажаю вам зробити усе, щоб її досягнути. Здорова, активна молодь –здорова країна. «УДАР» завжди  підтримував спортивну молодь, адже за вами – наше майбутнє.

Участь у  турнірі братимуть  п’ятнадцять футбольних команд. Під час зустрічі відбулося жеребкування: хто і з ким буде змагатися у футбольному поєдинку.  Змагання між командами будуть тривати  до першого липня, а нагородження переможців планується на вівторок, другого липня.

Вщент заповнений  юнаками  зал переконливо довів, що наша держава не безпідставно пишається такою великою кількістю спортсменів.

Коментарі вимкнені.