Більше Маріуполь не потрапить до буферної зони!

Одна з найгостріших тем сьогодні – ротація полку «Азов» біля Маріуполя. Петро Порошенко вкотре наголошує, що це планова ротація і на місце Азову заступає один з найбоєздатніших підрозділів ВСУ – морська піхота. Причини ротації – необхідність посилити оборону Маріуполя з моря. Полк НГУ «Азов» має бути доукомплектований, а його склад повинен отримати відпочинок, що рекомендовано військовими психологами.

Про це детальніше розповідає керівник секретаріату Тернопільської організації Партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка» Володимир Дзудзило.

«Замовлені протести у Маріуполі проти виводу Азову – політиканство та залякування людей. Ніхто Широкіне віддавати не збирається. Про всі попередні домовленості щодо розташування там постійно-діючого пункту спостереження ОБСЄ відомо громадськості. Буферна зона до Широкіного не має відношення, так як цей населений пункт винесений за рамки домовленостей. Тим більше Маріуполь не потрапить до так званої буферної зони», – пояснює Володимир Дзудзило.

Нагадаємо, що під час свого виступу у Міністерстві оборони щодо Маріуполя Президент  підкреслив:  «Атака, що відбувалася на Щастя, одразу почала супроводжуватися вигуками «нас оточили», «нам здали», «ми відходимо». Друзі, не заважайте воювати Збройним силам України. Дуже добре сказав голова Луганської ОДА, – не працюйте на ворога. Підхід найякісніших підрозділів морської піхоти до Маріуполя, панікери, які не розуміють на кого працюють, супроводжують вигуками: «залишають, відступають тікають». Замість того, щоб допомогти і твердо переконати мешканців міста, бо Маріуполь – це наш форпост! Ніколи і ніколи ми його не віддамо! Ми посилюємо захист Маріуполя найкращими частинами ЗСУ. Елітними підрозділами – бригадою морської піхоти.

Коментарі вимкнені.