Теребовлянець веде найкращу україномовну групу

Майже 190 тисяч підписників, а також статус найкращої україномовної групи у соцмережі “Вконтакті” – такий результати роботи над групою “Чай з  ментолом”, яку започаткував теребовлянець, студент 2-го курсу Теребовлянського вищого училища культури, депутат молодіжної міської ради Юра Курта.

“Спільноту я зареєтрував 27 липня 2014 року, – розповідає Юра та зізнається, що рішення було спонтанним.  Тоді він навіть не міг подумати про такий стрімкий розвиток групи, адже на початку вона “росла” дуже помало. За пів року у групі стало 10 тисяч підписників. Після зими 2015 року спільнота стрімко почала рости. Раніше працював разом із командою, де були два редактори, адміністратор і дизайнер. Тепер Юра веде свою групу разом із другом.

За останній рік на новини групи підписалось більше 150 тисяч людей – і це дуже великий результат. Гортаючи публікації бачимо, що редактору вдається настільки точно і влучно підбирати вислови про життєві речі та доповнювати чудовими фотоколажами, що вони одночасно стають близькими величезній кількості людей. А у даному випадку – ще й поціновувачів української мови, бо ж група – виключно україномовна.

Нещодавно ця спільнота брала участь у опитуванні “Найкраща українсько-мовна спільнота у VK-2016”. Конкурс тривав більше місяця та проходив у 3 тури. За результатами опитування, “Чай з ментолом” визнано переможцем. Юра розповідає, що був приємно здивований, бо ж проти цієї спільноти змагалися групи-мільйонники.

Друга група Юри має теж дуже домашню і затишну назву “Кава з молоком”. Вона також дуже популярна, адже підписано на неї більше 66 тисяч людей.

Хлопець каже, що часто люди пишуть і дякують за групу і за окремі пости, тому відчуває, що робить щось важливе і корисне для людей.

Теребовля

Коментарі вимкнені.