Три дні тернополян вчитимуть, як надавати домедичну допомогу

Всеукраїнський збір-вишкіл медиків-волонтерів триватиме з 14 по 16 листопада  на території  навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина» (смт. Дружба, Тернопільська обл., Теребовлянський р-н). Захід відбудеться з ініціативи громадської організації «Медичний загін спецпризначення «Білі берети» та за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації.

Метою вишколу є підготовка фахівців, які б володіли знаннями та навичками у галузях надання першої домедичної допомоги, організації надання медичної допомоги у надзвичайних, екстрених ситуаціях, при введенні військового стану та під час масових заходів; забезпечення керування в разі необхідності мобільними медичними пунктами, управління та координація медичною службою на полі бою тощо.

У програмі вишколу – тренінги «Основи евакуації», «Зупинка кровотечі при пораненнях», «Протокол АВС», «Серцево-легенева реанімація», «Відновлення прохідності дихальних шляхів», «Зупинка артеріальної кровотечі за допомогою  бинтів і смужок Целокс», «Десмургія» (накладання пов’язок, перев’язування, «Транспортування постраждалих» (Перенесення постраждалих на ношах, стрес-тест (відпрацювання практичних навиків
на «умовному», штучно створеному полі бою).

За попередньою інформацією, для участі уже зголосилися представники Львівської, Полтавської, Харківської областей та м. Києва.

Участь у вишколі можуть взяти лікарі та фельдшери (основною вимогою  є наявність тактичних захисних окулярів, твердого головного убору та по можливості екіпірування). Організатори забезпечують транспортування до місця проведення заходу,проживання та харчування на період його проведення. Витрати за проїзд відшкодовуються виключно при пред’явленні квитків (проїзд у СВ, купе-вагонах та на потягах «Хюндай» не компенсуватиметься).
Участь у заході є безкоштовною.
Анкети приймаються до 18:00 год  12 листопада 2014 року.

 Форма реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/1kTWi9HDWqqCcHZpbFg1s6BTJVMdR4KND8ufhn1MMXSY/viewform?c=0&w=1

Коментарі вимкнені.